بر اساس گزارش لوس آنجلس تایمز ، حدود 100 ملک در مرکز کالیفرنیا و یک پالایشگاه نفت تعطیل در معرض آتش سوزی سریع فزاینده ای قرار گرفت که باعث بسته شدن بزرگراه اصلی در نزدیکی سانتا باربارا شد.

تصویر بزرگ: به گفته مقامات ، آتش سوزی Alisal که روز دوشنبه در حوالی مخزن Alisal شعله ور شد به 13،400 هکتار با 5 درصد مهار افزایش یافته است. در حال حاضر نزدیک به 800 آتش نشان در حال مهار آتش سوزی ناشی از باد هستند که باعث خروج هزاران نفر از مردم شد.

با Axios Markets اخبار بازار را که شایسته زمان شماست دریافت کنید. به صورت رایگان مشترک شوید.

میزان خطر: طبق گزارش LA Times ، آتش نشانان در مجاورت آتش سوزی با تاسیسات ExxonMobil در Las Flores Canyon ، که از سال 2015 پس از نشت نفت کار نکرده است ، توجه داشتند که “روغن باقی مانده ذخیره شده در واحد” گرفته شده است. در جای دیگر

  • به گفته Inciweb ، یک سایت اطلاع رسانی حوادث بین سازمانی ، “رفتار آتش با دویدنهای بادی ، دویدنهای سربالایی و پشت سر گذاشتن بسیار شدید است.”

  • “فعالیت آتش سوزی قابل توجه با رطوبت سوخت بسیار کم و آتش سوزی ناشی از باد ادامه می یابد. بادهای خورشیدی از شمال غربی به شمال بر فراز منطقه آتش همچنان شدید می مانند.”

هدایت اخبار: بر اساس اندرو فریدمن ، Axios ، مطالعات نشان می دهند که غرب ایالات متحده شاهد آتش سوزی های مکرر و بزرگتر است زیرا تغییرات آب و هوایی الگوهای بارش ، دما و زمان فصل های مرطوب و خشک را تغییر می دهد.

یادداشت ویراستار: این مقاله با موارد جدید به روز شده است جزئیات آتش و زمینه های بیشتر

بیشتر از Axios: ثبت نام کنید تا آخرین روندهای بازار را در Axios Markets دریافت کنید. به صورت رایگان مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *