آرمان قاسمی: اگر اشتباهات دیوی نبود ما پیشتاز بودیمبه گزارش خبرنگار ایمنا، آرمان قاسمی پس از دو تیم ذوب آهن و سپاهان در دربی اصفهان و در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر به تساوی یک بر یک دست یافت. Maxdzone ورزشگاه فولادشهر گفت: با توجه به شرایطی که در بازی های گذشته داشتیم و عملکرد خوبی که در این بازی از خود نشان دادیم، تا اینجای کار امتیاز لازم را نگرفتیم. به جرات می توانم بگویم که اگر اشتباهات سهوی داوران و اشتباهات خودمان نبود، الان تیم برتر بودیم.

وی افزود: امروز برای کسب امتیاز کامل به مصاف سپاخون رفتیم اما به طور غیرمنتظره و در ضد حمله به گل رسیدیم. با این حال، ما خیلی زود به بازی برگشتیم. اما در ضربات آخر بی دقت عمل کردیم، از نظر موقعیت و مالکیت توپ شرایط بهتری نسبت به سپاخون داشتیم. در دیدارهای آینده این شرایط را تغییر خواهیم داد و امیدواریم روند پیروزی ما با بازی برابر مس کرمان آغاز شود.

مدافع گلزن تیم فوتبال «ذوب اوهان» درباره تصمیم قاضی در بازی امروز اینگونه گفت: علیرضا فغانی از فوتبال ایران خارج شد و جای خالی او احساس شد. میانگین سنی قضات کاهش یافته است و بر همین اساس دست ها اگر به آن رسیدند حتماً باید در شغل دوم یا سوم خود به این کار بیایند. اما به جرات می توانم بگویم داوری در بازی امروز عالی و بی نقص بود. البته این حرف ها به نفع تیم ما نیست که پنالتی گرفت، چون آن صحنه بیشتر قابل درک بود، وقتی داور مسابقه نامناسب و تحت تاثیر جو باشد اعتراض کمتری به آنها می شود.

آرمان قاسمی درباره نبود سیستم کمک داور ویدیویی گفت: البته نبود VAR روی همه نتایج تاثیرگذار است و اگر امسال فکری به حال خود نکنیم، داوران بین المللی نمی توانند در سطح جهانی قضاوت کنند. در بازی قبل آنقدر از داور بدرفتاری کرد که بازی را متوقف کرد و خواست به رختکن برود. این شرایط تا زمانی که سیستم کمک داور ویدیویی در دسترس نباشد، بر داوران ظلم خواهد کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه به دلیل نداشتن مجوز در ورزشگاه هواداران زن حضور نداشتند، گفت: فکر می کردیم هواداران خانمی در کنار تیم ما حضور داشته باشند اما متاسفانه به نظر می رسد از پرسپولیس و استقلال تست گرفته اند. . اساس البته زیرساخت های ورزشگاه های اصفهان اگر بهتر از سایر تیم ها نباشد کمتر نیست و امیدوارم این مشکل حل شود.

مدافع تیم فوتبال ذوب آهن افزود: ورود بانوان قطعا به ارتقای سطح فرهنگی ورزشگاه ها کمک می کند و شاید بسیاری از این تنش ها و رفتارهای داخل ورزشگاه را کاهش دهد. دین ما اسلام است و از برابری صحبت می کند. من فکر می کنم همه ما برابر هستیم و این حضور قطعا تاثیر فرهنگی مثبتی دارد.