آمار کرونا اصفهان 30 خرداد; هیچ مورد فوتی و 18 مورد عفونت جدید مشاهده نشدنورالدین سلطانیان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا گفت: در باره وضعیت آمار بیماری های عروق کرونر قلب در منطقه اصفهان (کاشان و ان وبیدگلاز زمان شروع همه‌گیری ویروس کرونا، 1481 و 98 مورد مشکوک و مشکوک به ویروس کرونا در استان اصفهان به استثنای کاشان و کوشان شناسایی شده است. ان وبیدگل شناسایی شده.

وی افزود: مجموع موارد ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب در استان در این مدت 489 هزار و 994 نفر بود که 277 مورد (احتمالاً بیمار) در 24 ساعت گذشته و 18 مورد مثبت در این مدت. مردم. “

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از ابتدا تاکنون 207 هزار و 77 نفر در بیمارستان های کرونا بستری شده اند که از این تعداد 66 نفر در حال حاضر بستری هستند.

تعداد بیماران بستری 24 ساعت قبل در مراکز درمانی غیرکوشان استان اصفهان و ان وبیدگل 18 نفر از آنها در بخش مراقبت های ویژه نگهداری می شوند.

سلطانیان افزود: از آغاز شیوع این بیماری تاکنون 11 هزار و 692 نفر، مجموع فوتی ها و 6 هزار و 752 نفر مشکوک به بیماری عروق کرونر قلب در استان اصفهان (به استثنای کاشان و کوشان) بوده اند. ان وبیدگل) بود.

وی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته در منطقه اصفهان (کاشان و ان وبیدگلهیچ مورد فوتی بر اثر کرونا گزارش نشده است.