وقتی JSHealth را راه اندازی کردم ، هرگز تصور نمی کردم که اینقدر رشد کند. من از جامعه و تیمم که در هر مرحله از راه حضور داشتند بسیار سپاسگزارم! من اخیراً به این فکر می کنم که یک رهبر زن باشم و می خواستم برخی از افکار خود را با شما به اشتراک بگذارم. مهمتر از همه ، من معتقدم که همیشه با مهربانی و شفقت رهبری می کنم.

من متعهد به رشد برای همیشه هستم

انگیزه من برای رشد نام تجاری و ویتامین های JSHealth این است که تأثیرگذار باشد و برای همیشه باقی بماند. ما می خواهیم اثری مثبت بر جهان بگذاریم.

در این روزهای نامعلوم ، من هدفم را به یاد می آورم

بازگشت به ایمان من در پیام و جمله بندی برای من کلیدی است. این ایمان هر روز مرا تحریک می کند. من می دانم که آنها می توانند به مردان در زندگی بهتر کمک کنند ، بنابراین هیچ چیز نمی تواند این اشتیاق را از کمک به زنان باز دارد. این تماس من است. این بدون توجه به چشم انداز متغیری که در طول همه گیری در آن قرار داریم ، من را جلو می برد.

من به تیم خودم اعتقاد دارم

برای من مهم است که به تیمم اعتماد کنم و آن را ترک کنم – ما از مدیریت خرد اجتناب می کنیم. ما می خواهیم مردم مانند رئیس خود احساس کنند و نقاط قوت خود را به شرکت بیاورند. ما همچنین از ایده ها ، داده ها و چشم انداز آنها قدردانی می کنیم.

یادآوری پیام و هدف ما به آنها همیشه یک عامل انگیزشی است و ما را به عنوان یک تیم متحد به جلو می برد ، زیرا همه ما در این دیدگاه مشترک هستیم!

همیشه به فکر خود گوش دهید …

بزرگترین اشتباه من به عنوان یک رهبر این بود که به شهود خود گوش ندادم. او هر بار دیرتر شما را می خورد! بنابراین در حال یادگیری تنظیم و اعتماد بیشتر به این غریزه هستم.

مهم این است که با الگو قرار بگیریم …

من زندگی و فلسفه JSHealth را زندگی می کنم و تنفس می کنم و اصل دلسوزی را به همه کسانی که با ما کار می کنند ، گسترش می دهم. در واقع ، ارزش گذاری تیم ما به همان اندازه برای رشد و اشتیاق آنها مهم بود. من به فرهنگی که با هم ایجاد کرده ایم بسیار افتخار می کنم.

نمونه رهبری من پدرم است!

او تمام عمر تجارت شخصی خود را اداره کرده است و تعادل درخشان مهربانی اما آنقدر قوی را برای ایجاد یک شرکت آموخته است. من هنوز در حال یادگیری هستم و سپاسگزارم که او در نظر دارد و دانش خود را با من در میان می گذارد.

تنها توصیه ای که به یک رهبر جدید می کنم این است که …

هر روز از خواب بیدار شده و دید و هدف خود را نزدیک قلب خود نگه دارید. آن را در مواقع خوب و حتی بیشتر در مواقع سخت به خاطر بسپارید. ارتباط با چشم انداز و هدف من مرا در هر قسمتی از سفر برد و همچنان راهنمای من خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *