سایت آزمایش COVID-19 در ساحل میامی. CHANDAN KHANNA/AFP از طریق گتی ایماژ

با نزدیک شدن به فصل زمستان ، بسیاری از آمریکایی ها ممکن است با نگرانی به یاد افزایش سال گذشته COVID-19 بیفتند و از خود بپرسند که آیا ما در حال تعطیلات در تعطیلات 2.0 هستیم.

دکتر ناهید بهدلیا ، دکتر دانشگاه بوستون ، گفت: دانشمندان همین س questionsالات را در نظر دارند ، اما اطمینان می دهند که ایالات متحده “بدون شك ، امسال قطعاً در جای بهتری به سر می برد.” مجله نیویورک تایمزبه کارشناسان به آمریکایی ها هشدار می دهند که در اقدامات پیشگیرانه هوشیار باشند ، اما همچنین فرصتی برای خوش بینی باقی می گذارند. اگرچه افزایش مجدد زمستان “محتمل” است ، می نویسد بارموج مبتلایان به کرونا مبتلایان به ویروس کرونا به احتمال زیاد در حال کاهش است.

نکته دیگری که نشان می دهد زمستان امسال ایالات متحده را به مسیر درستی هدایت می کند این است که انتظار می رود سازمان های دولتی به زودی واکسنی را برای کودکان 5 تا 11 سال تأیید کنند که اکثر والدین می گویند با خوشحالی از آن استقبال خواهند کرد. با توجه به همه پیشرفت هایی که در زمینه مبارزه با همه گیری صورت گرفته است ، دکتر جاشوا سالومون از دانشگاه استنفورد گفت: بار، “به احتمال زیاد اینطور نیست [this year] به همان میزان جهشی که زمستان گذشته داشتیم کشنده خواهد بود ، مگر اینکه در مورد نسخه جدید واقعاً بدشانس باشیم. “

از سوی دیگر ، گزارش می دهد واشنگتن پست، پزشکان همچنین انتظار دارند که “دو پاندمی” زمستانی با جهش در عفونت های کروناویروس و موارد آنفولانزا همراه باشد. “آمریکایی ها ایمنی طبیعی کمتری در برابر آنفولانزا ایجاد کرده اند زیرا تعداد کمی از آنها در سال 2020 آلوده شده اند.” پستبه در حالی که این مسئله زمستان گذشته نیز نگران کننده بود ، اما کارشناسان می گویند امسال می تواند نگرانی بیشتری باشد ، زیرا آمریکایی ها در حال حاضر تا حد زیادی کمتر دربند هستند.

گزارش دیگر ، یک علامت سوال بزرگ دیگر است اخبار استات، این است که آیا مصونیت ، به ویژه در میان آمریکاییان واکسینه نشده ، محو شده و موج های جدیدی را در سراسر جامعه ایجاد می کند. در حالی که مصونیت از واکسن ها در ماه های پس از انتشار آنها در ایالات متحده قوی بوده است ، محققان در حال مراقبت از سطوح احتمالی کاهش محافظت هستند. در میان آمریکایی های واکسینه نشده ، مصونیت به دنبال عفونت COVID-19 می تواند کاهش یابد و منجر به موارد دوم یا سوم شود.

مانند وضعیت می نویسد ، “توپ کریستالی ممکن است کدر باشد” ، اما بار اشاره می کند که “رفتار ما حداقل تحت کنترل ما است و همچنان یک متغیر مهم است.”

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

مدونا باعث می شود جیمی فالون عرق کند ، کت را در مصاحبه “آشفته” بردارید

دموکرات ها مشکل نژادی دارند. این چیزی نیست که آنها فکر می کنند.

استیو اسکالیس ، جمهوری خواه شماره 2 مجلس نمایندگان مجلس به دلیل امتناع از گفتن اینکه انتخابات 2020 دزدیده نشده است ، مورد انتقاد قرار گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *