من به این قسمت از ویدئویی که در حال تماشای آن بودم رسیدم که در آن گفته می شود افرادی که واقعاً چاق هستند به دلیل عوامل ژنتیکی احتمالاً روزهای سخت تری خواهند داشت. صادقانه بگویم ، برای من ، اگرچه به نظر می رسد منطقی است ، اما واقعاً تیره و تار و بدبینانه به نظر می رسد ، اگرچه انتخاب تردید در این اطلاعات به دلیل بدبینانه بودن آن به نظر من جانبدارانه است ، بنابراین مطمئن نبودم که چه چیزی را باید باور کنم.

من می خواستم استدلال این مرد را بهتر درک کنم ، بنابراین با این پست تا حدودی مربوط به reddit برخورد کردم ، که توضیح می دهد چگونه “ژن FTO” منجر به “سطوح بالاتر گرلین” می شود ، به همین دلیل گرگ دوست می گوید (شخص در ویدیو) شخصی احساس گرسنگی کنید

برای ادامه ، به برخی اطلاعات ناامیدکننده در مورد چگونگی “اثبات” مطالعات دوقلوها مبنی بر این که تغییرات BMI به نوعی ژنتیکی است ، برخورد کردم (اما چگونه می توان این حقیقت را داشت اگر “کالری کالری دریافتی” نیز صادق باشد؟ منظورم این است که این مطالعه فقط گفتن اینکه برخی از مردم بیشتر از دیگران مستعد گرسنگی هستند یا این که به معنای واقعی کلمه این است که برخی از افراد از نظر ژنتیکی محکوم به داشتن BMI معین هستند؟). این مطالعه می گوید: “نتایج مطالعات دوقلو نشان می دهد که عوامل ژنتیکی 50 تا 90 درصد از تغییرات BMI را توضیح می دهند.” آن لعنتی چه معنی میده؟ دنیایی که ناهنجاری BMI “90” “ژنتیکی باشد چگونه خواهد بود؟ من حتی نمی فهمم معنی آن چیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *