به تازگی ، این ویدیو از کانال “آنچه آموختم” بیرون آمد ، کانالی که در مورد موضوعات تصادفی صحبت می کند ، اگرچه تغذیه بیشترین مورد را دارد.

او واقعاً تمایل زیادی به رژیم غذایی عمدتا مبتنی بر گوشت دارد ، همانطور که نشان می دهد در یک ویدئو سعی کرد تأثیر محصولات حیوانی بر آب و هوا را با استناد به تحقیقی که بسیار ضعیف طراحی شده است ، کاهش دهد ، که هر شخص معقولی می تواند از آن استفاده کند. اگر مطالعه را بخواند متوجه می شود.

البته ، من اینجا نیستم که در مورد رابطه بین رژیم غذایی و آب و هوا صحبت کنم ، زیرا هدف این زیردریایی این نیست ، من فقط سعی می کنم توضیح دهم که بدیهی است که این یک سوگیری قوی دارد. بنابراین به سوال خود بازگردم ، وقتی می پرسم آیا چربی های غیراشباع چندگانه بد هستند ، منظور من مصرف صدها کالری از روغن گیاهی نیست ، بلکه چربی های غیراشباع چندگانه از غذاهای کامل است. نکته دیگری که بسیار مهم است این است که نسبت امگا 3 به 6 باید بین 1: 4-1: 1 باشد.

بنابراین ، اگر بتوانید شواهد خوبی مبنی بر بد بودن مصرف زیاد چربی های غیراشباع چندگانه ارائه دهید ، حتی اگر تعادل امگا 3 تا 6 شما خوب باشد و منبع شما غذاهای کامل باشد ، من قانع می شوم ، اما در حال حاضر من فقط گیج شده ام. این بحث تا زمانی که من استدلال های زیادی از هر دو طرف دریافت کنم.

منظور من از مصرف زیاد چربی های چند غیراشباع ، حدود 10 درصد کالری ناشی از چربی های غیراشباع است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *