احیای بیت کوین – ایمنا


به گزارش خبرنگار ایمنا، امروز روند بازار کمی بهبود یافت و شاهد بازگشت بیت کوین از سطح حمایت 18000 دلاری بودیم، با افزایش 2.31 درصدی به محدوده 19250 دلار رسیدیم و ارز دیجیتال اتریوم که اصلاح شدیدی را تجربه کرد. روز امروز با افزایش 6.98 درصدی به محدوده 1626 دلار رسید، ارز دیجیتال صرافی بایننس نیز با افزایش 6.25 درصدی به محدوده 278 دلار رسید، ارزش بازار ارزهای دیجیتال و بخش DeFi بهبود یافت. کمی و احتمال صعود به سطح بیت کوین در چند روز آینده 20000 دلار پرداخت خواهیم کرد.

آخرین تغییرات قیمت بهترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار

بیت کوین (BTC): 19 هزار و 250 دلار

تغییرات: 2.31 درصد افزایش

اتریوم (ETH): هزار و 626 دلار

تغییرات: 6.98 درصد افزایش

بایننس کوین (BNB): 278 دلار و 33 سنت

تغییرات: 6.25 درصد افزایش

ریپل (XRP): 0.332 دلار

تغییرات: 4.78 درصد افزایش

کاردانو (ADA): 0.475 دلار

تغییرات: 2.63 درصد افزایش

سولانا (SOL): 32 دلار و 46 سنت

تغییرات: 4.34 درصد افزایش

دوج کوین (DOGE): 0.0608 دلار

تغییرات: 3.14 درصد افزایش

چند ضلعی: 0.838 دلار

تغییرات: 3.84 درصد افزایش

پولکادیت (DOT): 7 دلار و 17 سنت

تغییرات: 3.53 درصد افزایش

ترون: 0.0608 دلار

تغییرات: 0.47 درصد افزایش

بهمن: 18 دلار و 94 سنت

تغییرات: 3.05 درصد افزایش

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین

تجدید حیات بیت کوین

حفاظت: 17 هزار و 400 تومان

مقاومت: 20 هزار و 819 دلار.

پیش بینی: به نظر می رسد سطح تقاضا کمی بهبود یافته است، بنابراین انتظار داریم تا سطح 20000 دلار افزایش یابد.

(سیگنال خرید و فروش نیست)

تسلط

تسلط بیت کوین: 39.08 درصد

تجدید حیات بیت کوین

(تسلط یک ارز دیجیتال به درصد سهم ارزش دلاری آن ارز نسبت به ارزش دلاری همه ارزهای دیجیتال در جهان اشاره دارد. این به این اشاره دارد که چه مقدار از سهم بازار ارز دیجیتال را در اختیار دارد)

ارزش بازار ارزهای دیجیتال در برابر دامنه DeFi

ارزش بازار ارزهای دیجیتال 897 میلیارد دلار است.

ارزش بازار استخراج DeFi 44 میلیارد دلار است.

تجدید حیات بیت کوین

شاخص ترس و طمع

ثبات وضعیت ترس شدید در بازار ارزهای دیجیتال، شاخص ترس و طمع امروز در محدوده 20 واحد قرار گرفت.

تجدید حیات بیت کوین

KPMG: بازار ارزهای دیجیتال با وجود چالش های جهانی به رشد خود ادامه می دهد

کی‌پی‌ام‌جی، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های حسابداری جهان، در گزارشی در ماه سپتامبر اعلام کرد که علی‌رغم چالش‌های اکوسیستم و جهانی، بلاک چین و ارزهای دیجیتال به بلوغ خود ادامه خواهند داد. بر اساس گزارش این شرکت، حجم سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال از 32.1 میلیارد دلار در سال 2021 به 14.2 میلیارد دلار در سال 2022 کاهش می یابد. با این حال، تمایل سرمایه گذاران همچنان قوی است و میانگین سرمایه گذاری در این بخش در نیمه اول سال 2022 به طور قابل توجهی بیشتر از سال 2021 است. KPMG همچنین گفت که باید انتظار افزایش علاقه به استفاده از استیبل کوین های شرکتی را داشته باشیم.

پیشنهاد مدیریت Coinbase می تواند درآمد Middao را تا 24 میلیون دلار افزایش دهد.

در این طرح، Coinbase Exchange Meerdao به انجمن مدیریت پیشنهاد داد تا 33 درصد از رقم 1.6 میلیارد دلاری Maker را به حساب Coinbase Prime منتقل کند. در صورت تایید پیشنهاد، Maker 1.5% سود سالانه از 528 میلیون دلار دارایی USDC در حساب Coinbase دریافت خواهد کرد. در واقع این طرح درآمد میکر را نزدیک به 24 میلیون دلار افزایش می دهد. پیشنهاد Coinbase یک حرکت استراتژیک برای ایجاد درآمد از دارایی های غیرفعال در ترازنامه Meekdao است.

مدیر عامل Circle: سیاست جدید استیبل کوین بایننس به نفع USDC است

جرمی آلر، مدیر عامل صادرکننده استیبل کوین USDC Circle، گفت که اقدام بایننس برای تبدیل خودکار استیبل کوین های مختلف به BUSD منجر به ورود USDC بیشتر به صرافی می شود.

وی در صفحه توئیتر خود نوشت: “بایننس در تلاش است تا نقدینگی دلاری مورد نیاز خود را با استیبل کوین های معادل خود تثبیت کند. این برای ایجاد نقدینگی و عمق در بازار خوب خواهد بود. برخلاف آنچه رسانه ها می گویند، صرافی بایننس USDC FTX این کار را انجام خواهد داد. به گفته استفان ژنگ، محقق در DeBlock Research، در مورد استیبل کوین‌های BUSD، USDP، TUSD، USDC، USC و HUSD نیز همین‌طور است.

گیم پلی Galaxy بیش از 12 میلیون دلار سرمایه جدید جمع آوری کرده است

گیم‌پلی گلکسی، سازنده بازی‌های ورزشی و مسابقه‌ای، ۱۲.۸ میلیون دلار در دور اولیه سرمایه‌گذاری جمع‌آوری کرده است تا مجموعه بازی‌های رقابتی غیرمتمرکز خود را گسترش دهد. Blockchain Capital دور تأمین مالی را با مشارکت Merit Circle، Yield Guild Games، Solana Ventures و Hostel Fund رهبری کرد. اکوسیستم گیم پلی Galaxy به کاربران این امکان را می دهد که دارایی های بازی مسابقه ای مانند مسیرهای مسابقه و شخصیت ها را در قالب توکن های غیرمتمرکز داشته باشند و آنها را در یک بازار غیرمتمرکز بفروشند.

بازیکنان همچنین می توانند با برنده شدن در این مسابقات درآمد کسب کنند. گیم پلی گلکسی اعلام کرد که قصد دارد از بودجه جدید برای گسترش اکوسیستم بازی مبتنی بر بلاک چین و تقویت تیم خود استفاده کند.

شرکت ماینینگ Cleanspark 10000 ماینر را با تخفیف قابل توجه خریداری کرد

شرکت استخراج بیت کوین CleanSpark توانست 10000 دستگاه استخراج بیت مین Antminer S19j Pro را با تخفیف قابل توجه 28 میلیون دلار خریداری کند. Cleanspark توانست از افت قیمت در بازار نهایت استفاده را ببرد و این تعداد ریگ ماینینگ را با قیمتی در حدود 28 تراش در ثانیه خریداری کرد که بسیار کمتر از قیمتی است که بیتمین در زمستان گذشته پرداخت کرد. او طرح ها را در هر ثانیه در وب سایت خود به قیمت 116 دلار در سال می فروخت. لازم به ذکر است که این شرکت در نیمه اول تابستان 6200 دستگاه دیگر استخراج بیت کوین خریداری کرد.

نقشه بازار

تجدید حیات بیت کوین