در داخل پینترست به اشتراک بگذارید
دومین پیک کووید-19 در داخل ایالات متحده آمریکا، ایالت های جنوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرب را تحمل {تأثیر} مکان ها. گتی ایماژ
  • در کل اولیه پیک COVID-19 در داخل آوریل، تعداد زیادی از فراهم کردن دهندگان مراقبت های بهداشتی تواند به شما کمک کند کلان شهر سیب بزرگ بازدید کردند.
  • اکنون تعدادی از این فراهم کردن دهندگان در داخل محل اقامت شاهد میوه ها مجدد COVID-19 هستند.
  • ما همراه خود پزشکان پزشکی در موضوع استرس قابل انتساب به گذر به دلیل 2 پیک کووید-19 را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنچه ممکن است در داخل سیب بزرگ یاد گرفتند صحبت کردیم.

کل شما اطلاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمار بر مقدمه دانش های به راحتی در دسترس است عموم مردم در داخل زمان تخلیه است. تعدادی از داده ها ممکن است به طور اضافی قبلی باشد یا نباشد. به دلیل وسط کروناویروس ما دیدن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفحه وب به‌روزرسانی‌های اقامت ما را برای به روز داده ها در موضوع کل شما‌گیری COVID-19 دنبال کنید.

هنگامی کدام ممکن است اولیه موج کووید-19 در داخل ماه مارس به ایالات متحده آمریکا به اینجا رسید، بیمارستان‌ها در داخل {مناطق} {آسیب}‌دیده مربوط به کلان شهر سیب بزرگ راه اندازی به انعطاف پذیر شدن در داخل {زیر} این ضربه کردند.

اتاق های پیش بینی {پر شده} بود. دارایی ها از دستگاه ایمنی شخص خاص (PPE)، ونتیلاتورها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر از دستگاه پزشکی کاهش یافته است است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید پزشکان پزشکی برای مدیریت این {بیماری} اخیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید عجیب و غریب به تکاپو افتادند، {در حالی که} از دست دادن زندگی در وضعیت ضعیف سلامتی پایین اوج هم توسط خودم را تماشا می کردند.

ممکن است بخواهید فراهم کردن دهندگان مراقبت های بهداشتی به حدی از حداکثر بود کدام ممکن است پزشکان پزشکی، پرستاران را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر فراهم کردن دهندگان پزشکی داوطلب شدند به همان اندازه تواند به شما کمک کند سیب بزرگ بازدید کنند.

دکتر استفانی لو، ارائه دهنده خدمات بهداشتی اورژانس در داخل سیستم بهداشت دانشکده ریورساید در داخل جنوب کالیفرنیا، کدام ممکن است بهار قبلی 4 هفته را صرف {درمان} مبتلایان کووید-19 در داخل بیمارستان‌های کلان شهر سیب بزرگ کرد، اظهار داشت: «بیمارستان‌ها فقطً به دلیل درز می‌ترکیدند.

وقتی لو برای اسکان {بازگشت}، ویروس در داخل سیب بزرگ در داخل جاری به کاهش بود. با این وجود پس به دلیل آن قرار است اشیا در داخل جنوب کالیفرنیا بهبود کشف شد.

مربوط به تعداد زیادی از پزشکانی بهار به عوامل جیر جیر COVID-19 بازدید کردند، او می رود اکنون در داخل جاده مقدم کل شما گیری کل شما گیر بازگشته بود.

شکی نخواهد بود کدام ممکن است پزشکانی کدام ممکن است همراه خود در اطراف اول اشیا برخورد کرده اند، به دلیل متنوع جهات، برای کنار آمدن با موج دوم مجهزتر هستند. با این وجود توالی جدیدی به دلیل مسائل، موج اخیر را سخت تر می تدریجی.

این همان چیزی است که پزشکانی کدام ممکن است به جاده مقدم بازگشته اند می بینند.

مطالعه در داخل جاده مقدم

“در داخل ابتدا واقعا نمی دانستیم چه یک چیز را نیاز به پیش بینی داشته باشیم، با این وجود کشف ایم کدام ممکن است این به ساده عالی {بیماری} تنفسی نخواهد بود. لو اظهار داشت: COVID-19 ممکن است به نارسایی چند مورد آخر عضوی بازسازی شود.

لو در داخل سیب بزرگ آموخت کدام ممکن است معنی عادی موقعیت قرار دادن مبتلایان عذاب توسط نارسایی تنفسی بر روی اسباب بازی تنفسی جایگزین همه وقت به {نتایج} خارق العاده منجر نمی شود.

به عنوان جایگزین، او می رود اکنون کل شما انتخاب‌های درمانی نه را {امتحان} می‌تدریجی، مربوط به موقعیت قرار دادن مبتلایان روی معده برازنده در داخل وضعیت امور آسیب پذیر، در گذشته به دلیل مشارکت در کارهای تهاجمی‌تر.

صرف نظر از آن آمار در وضعیت ضعیف سلامتی در داخل {جایی} میل به ایجاد یک نخواهد بود، نیاز به همراه خود آن قرار است مشکلی نداشته باشید. ما خواهد شد متوجه شدیم کدام ممکن است مبتلایان برای مدت زمان کوتاهی در داخل دیسترس تنفسی نخواهند بود – این برای چند مورد آخر هفته خواهد بود، احتمالا.

پزشکان پزشکی خواهد شد کشف‌اند مبتلایان عذاب توسط کووید-19، اوضاع معمولاً در گذشته به دلیل خوب شدن جدی تر می‌شود – به‌ویژه در داخل فاز مراقبت‌های ویژه (ICU).

دکتر دکتر می‌گوید: «وقتی تعداد زیادی از مبتلایان را در داخل فاز مراقبت‌های ویژه {درمان} می‌کنید، حتی آن قرار است‌هایی کدام ممکن است {آسیب}‌های ریوی قابل توجهی دارند، هر دو می‌توانید در وضعیت ضعیف سلامتی را نجات دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نسبتاً به زودی بیرون کنید، هر دو در داخل عالی فاصله نسبتاً نیاز به می‌میرند، با این وجود در موضوع کووید اینطور نخواهد بود.» گرچن وینتر، ارائه دهنده خدمات بهداشتی ریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراقبت های ویژه در مدرسه آلاباما در داخل بیرمنگام را انتخاب کنید و انتخاب کنید عضو صفحه بحث کابینت سینه آمریکا.

وینتر، کدام ممکن است به مدت زمان 5 هفته به بهبود {در شهر} سیب بزرگ پشتیبانی کرد، افزود: “اکنون این پیش بینی ممکن است وجود داشته باشد در داخل عالی تفریحی {طولانی} باشید، را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمولاً 2 پیشرفته، سه قدم بازگشت به همراه خود مبتلایان عذاب توسط کووید”.

عدم وجود قدرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تامین

در داخل بحبوحه این بهبود دوم، عدم وجود بزرگ PPE همچنان به برخی بیمارستان ها {آسیب} می رساند. وینتر می‌گوید، {موجودی} {محدود} {ماسک}‌های N95 کدام ممکن است به محافظت پوشنده در مخالفت با کروناویروس اخیر پشتیبانی می‌تدریجی، پزشکان پزشکی را مجبور می‌تدریجی به دلیل آن قرار است‌ها اصولاً به دلیل زمان مشخص شده استفاده بیشتر از کنند.

ما خواهد شد مسائل مداومی در موضوع تولید داروهای فراوان داشته ایم، {عمدتا}ً همراه خود داروهای {آرام} فاز برای کسانی که به دلیل اسباب بازی تنفسی جایگزین استفاده بیشتر از می کنند. احتمالات منقضی شدن درمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسباب بازی تنفسی جایگزین در داخل بلند مدت ممکن است وجود داشته باشد.»

با این وجود یکی دیگر به دلیل مضامین مورد مشاهده کارگران است. به آموزش داده شده است وینتر، اولیه بهبود بستری شدن در داخل بیمارستان باعث شد کدام ممکن است پزشکان پزشکی، پرستاران را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر کارگران بیمارستان تواند به شما کمک کند ICU وارد حرکت شوند، صرف نظر از آن این بخش تجربه ممکن است نباشد.

لو افزود: «ما اصولاً به این در نظر گرفته شده می‌کردیم کدام ممکن است تشک‌ها را مکان بگذاریم، با این وجود می‌دانیم کدام ممکن است نیاز به کارگران را {زودتر} کنار هم قرار دادن کنیم.» “برخی اشخاص حقیقی ممکن است به طور اضافی خواستن داشته باشند در داخل زمینه هایی کدام ممکن است به ممکن است رفتار ندارند، مناسب شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {کار} کنند.”

عدم وجود نیروی انسانی ممکن است به طور اضافی در داخل موج دوم جدی تر شود.

طبق گزارش صفحه بحث بیمارستان های آمریکا، پیش بینی می شود این {بیماری} کل شما گیر نتیجه در بیش به دلیل 323 میلیارد دلار آمریکا خسارت در داخل 12 ماه جاری در داخل بیمارستان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم های بهداشتی ایالات متحده آمریکا شود.

برای به کاهش قیمت‌ها، کمتر از ده‌ها بیمارستان به دلیل اول ژوئن ریختن کارمندان را گفتن کرده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعداد زیادی نفر به دلیل کارمندان را مرخص کرده‌اند.

وینتر اظهار داشت: “نامشخص است کدام ممکن است ما به راحتی در دسترس است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشاط فراوان در داخل فراهم کردن دهندگان مراقبت های بهداشتی در داخل در سراسر اطراف ملت تواند به شما کمک کند ممکن است در داخل {جایی} کدام ممکن است خواستن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسخگویی به تصمیم تواند به شما کمک کند بهبود موج در داخل جنوب، همانطور سیب بزرگ مشارکت در دادند، که همچنان ادامه دارد.”

نبرد همراه خود داده ها غلط

طی چند مورد آخر ماه قبلی، اطلاعات غلط دانستن درباره ویروس کرونای اخیر کدام ممکن است با استفاده از رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیام‌های مختلط به دلیل سوی پیشرفته ترین و پیشرفته ترین باعث راه اندازی «اینفدمیک» شده است.

پزشکان پزشکی می گویند کدام ممکن است اطلاعات غلط اعتقاد به سیستم مراقبت های بهداشتی را به دلیل بین می برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید موج دوم را پیشرفته تر می تدریجی.

لو اظهار داشت: «وقتی می‌دانستم افراد این ماده موضوع را خیلی کمتر انتقادی می‌گیرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون توجه داشتن {ماسک} به خرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {کار} شخصی می‌پردازند، واقعاً احساس می‌کردم کدام ممکن است تمام این {کار} طاقت فرسا بی فایده است. اگر نتوانید اعتقاد مبتلایان را جلب کنید، یک چیز ندارید. ممکن است داشته باشید فقط واقعاً احساس درماندگی می کنید.»

خیال ها در موضوع معنی های نصب شده شده برای برازنده کردن منحنی، مربوط به ورزشی {ماسک}، این موارد به کاهش {سرعت} شیوع {عفونت} ها را دشوارتر می تدریجی، کدام ممکن است ممکن است به طور اضافی بیمارستان ها را مقدار بیش از حد از مراقبت از لباس قرار دهد.

نخست را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیرین های احساسی

اولیه موج استرس های اخیر حین {کار}، به دلیل عدم وجود از دستگاه گرفته به همان اندازه {درد} دل به دلیل دیدن بیمارانی کدام ممکن است همراه خود این {بیماری} کف دست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجه ملایم می کنند، به پزشکان پزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگران بیمارستان وارد کرد.

این استرس تعداد زیادی از متخصصان مراقبت های بهداشتی را کدام ممکن است روزی سرزنده شده بوده اند، هنگام ادای احترام به جاده مقدم، تخلیه کرده است.

1،000،000 واقعاً احساس ممکن است وجود داشته باشد. من می روم واقعاً احساس عصبانیت می کنم، فوق العاده ناراضی هستم را انتخاب کنید و انتخاب کنید از یک راه یا روش دیگر ناراحت هستم. ما هیچ نوک قابل پیش‌سوراخ بینی در داخل بلند مدت نمی‌بینیم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان به دلیل تماشای در وضعیت ضعیف سلامتی شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید مردن افراد غرق را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخلیه می‌شویم.»

تهدید ابتلای ممکن است به ویروس در داخل حین {درمان} مبتلایان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواهد شد اقدامات پیشگیرانه ای کدام ممکن است نیاز به جلوگیری از این ویروس مشارکت در دهند نیز بر استرس کارگران پزشکی می افزاید.

ما [anesthesiologists] مستعد فوق العاده بالایی هستند در نتیجه ما مبتلایان را دقیق در داخل راهی که در آن اثیری ممکن است لوله گذاری می کنیم. دکتر آلیسیا وارلیک، متخصص بیهوشی در داخل UNC Rex Healthcare، American Anesthesiology، در داخل رالی، کارولینای شمالی، اظهار داشت: برای {آلوده} نشدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سپردن تمام سطوح برای افزایش حرکت، هدف اصلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانایی ذاتی روانشناختی زیادی این یک ضرورت است.

روزی کدام ممکن است 14 ساعت در داخل روز هر دو اصولاً {کار} می کنید، {آسیب} روانی به ممکن است داشته باشید وارد می تدریجی. خیلی مالیات داره من می روم وقتی برای اسکان می‌رسم دلخوری کردن کاملاً من حتی دارم در نتیجه روز پس از روز خودم خیلی خودم را ضدعفونی می‌کنم.»

وارلیک اضافه می‌تدریجی مجموع، او می رود موثر {کار} می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید این {بیماری} کل شما‌گیر معنای جدیدی در داخل {کار} او می رود دمیده است – احساسی کدام ممکن است شیفته سایر پزشکان پزشکی هم تکرار شده است.

بیمارانی کدام ممکن است تحمل {درمان} قرار می‌دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسکن‌هایی کدام ممکن است نجات می‌دهند به‌عنوان یادآوری روز به روز به دلیل چرایی وارد شدن ممکن است به میدان حرکت می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ممکن است {انگیزه} می‌دهد کدام ممکن است این موج را شکسته نشده دهند.

او می رود می‌گوید: «این هیجانی است کدام ممکن است بخشی به دلیل یک چیز بالاتر به دلیل من می روم باشم. این تمام کاری است کدام ممکن است من می روم می خواستم در داخل مسکن ام مشارکت در {دهم}.