ارتش آماده مقابله با توطئه های مختلف دشمنان استگزارش نویسی ایمنا و به نقل از روابط عمومی ارتش، این بیانیه اقدام اغتشاشگران را محکوم و از یکدیگر دفاع می کند. جنگجو فرماندهی نیروی انتظامی ارتش تصریح کرد: امروز دشمنان نظام اسلامی که در عرصه های مختلف در دشمنی با نظام اسلامی ناکام مانده اند، از همه بهانه ها و ترفندها برای سلب رفاه و آرامش مردم، ایجاد بی اعتمادی و بی نظمی استفاده می کنند. .

ارتش در بیانیه خود همواره به کارمندان عمومی تحت فرماندهی پلیس حمله کرده است مجاهدین و برای امنیت و آسایش مردم خالصانه عمل می کنند و به ناحق به آنها حمله می کنند و به فضای مقدس نیز هتک حرمت می کنند. قرآنپرچم و مقدسات را به شدت محکوم می کند و این اقدامات وحشیانه را راهبرد شیطانی دشمن برای تضعیف جایگاه، عزت و تمامیت نظام اسلامی می داند. ملت ایران و حافظان جان برف فرماندهی انتظامی امنیت کشور و مردم را اعلام کرد.

اسلامی با محکومیت شدید اقدامات اغتشاشگران از سوی ارتش جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: استقلال، اقتدار و امنیت ایران به برکت خون ده ها هزار شهید عزیز و پرتو تلاش آنان است. بچه های مشتاق ملت در نیروهای مسلح ایران گرفت آمد و ملت ایران بزرگ و جان بورکفان نیروهای مسلح هرگز دشمن را از موقعیت خارج نمی کنند با آمدند تا از اندیشه های حضرت امام (ره) و شهدای کفن سوء استفاده کنند و به آنها آسیب برسانند. ملت علما و بینندگان ایران اسلامی را تشکیل دهید.

ارتش جمهوری اسلامی تمام کردن این بیان در مورد هوشیاری مردم در دانستن و مخالفت با عملیات گسترده روانی و رسانه ای دشمنان تاکید کرد و ملت ایران مشتاق با حمایت کامل به پرسنل ارتش اطمینان داد رفقا در فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی آمادگی مخالفت دشمنانی با توطئه های مختلف و تا آخرین لحظه امنیت و منافع دارند ملت ایران در عوض توطئه های دشمنان محافظت می کند.