از تبر زدن 2 زن بعد از مراسم عروسی تا کشف جسدی در گونیبه گزارش خبرنگار ایمنا، یکی از مسئولان محلی شهرستان فاریاب گفت که قتل دو زن در این شهرستان به دلیل اختلاف خانوادگی رخ داده است و هویت قاتل مشخص است. تحت تعقیب است و تلاش برای دستگیری این فرد ادامه دارد.

وی تصریح کرد: این زنان عصر روز شنبه برای شرکت در مراسم عروسی به رودبار جنوب رفته بودند که پسر عموی یکی از آنها در حاشیه مراسم عقد به رابطه زنان مشکوک شد و قصد داشت این دو زن را سوار بر خودرو کند. یک حادثه واژگونی در شهر نزدیک فاریاب رخ داد.

پس از کودتا، این افراد با کمک اهالی روستای محله از خودرو بیرون کشیده می شوند، اما مرد جوان با دیدن تصادف رانندگی و ناتوانی در رساندن زنان به مقصد مورد نظر، هر دو زن را می کشد. کمربند سگک زده و از صحنه فرار می کند. . هویت قاتل مشخص است و تلاش پلیس برای دستگیری وی ادامه دارد.

پایان زندگی مخفیانه 5 ماهه یک قاتل

سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: اردیبهشت ماه سال 1401 با اعلام خبر کشته شدن یک شهروند 32 ساله در دلگان از سوی مرکز فوریت های پلیسی 110 بلافاصله ماموران پلیس آگاهی آن شهرستان در محل حاضر شدند. محل حادثه را مشخص و دستور انجام تحقیقات ویژه را صادر کرد.

وی افزود: در تحقیقات مقدماتی و میدانی که توسط بازپرسان پلیس آگاهی انجام شد، مشخص شد مقتول با کلکسیونر در روستای چاهشور شهرستان دلگان، مردی 32 ساله را کشته و از محل متواری شده است. کارآگاهان اداره پیشگیری از وقوع جرم با جمع آوری اطلاعات موجود، متهم را شناسایی و تحقیقات تخصصی را برای دستگیری وی آغاز کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: با توجه به متواری بودن قاتل، تلاش پلیس برای دستگیری وی چند روز پیش بود که تیم رسیدگی کننده به پرونده به همراه ماموران آگاهی اطلاعاتی از مخفیگاه متهم به دست آورد و تا ساعت 24 ادامه داشت. . سرانجام با تلاش ماموران پلیس مخفیگاه قاتل فراری کشف و پس از پنج ماه مخفی شدن، مظنون در یک عملیات ضربتی به همراه یک عدد خشاب خشاب و یک قبضه اسلحه کلت با چند فشنگ کلت دستگیر شد. کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات تکمیلی متهم با ادعای اختلاف خانوادگی با مقتول و تشکیل پرونده برای محاکمه به مراجع قضایی معرفی شد.

حمله به برادر با قمه

سرهنگ بهزاد عبدیان فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: در پی تماس تعدادی از اهالی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع آتش سوزی و حمله قمه توسط یک فرد سابقه دار در منطقه بومخان حوالی ظهر دیروز، پلیس و امدادگران، ماموران پلیس آگاهی و امداد و نجات را درگیر کردند. بلافاصله رسید اقدامات لازم برای مهار آتش سوزی در محل و تامین امنیت منطقه مربوطه انجام شد.

وی افزود: در تحقیقات اولیه پلیس، پسر خانواده به دلایل نامعلومی خانه مادرش را به آتش کشید و با تهدید سلاح سرد خانواده و همسایه ها را متواری کرد و مشخص شد که وی محل را ترک کرده است. چند ساعت بعد متهم سرگردان به خانه برادرش در محوطه دیگری از پردیس آمد و با تهدید چاقو و قمه ساکنان خانه برادرش را به وحشت انداخت.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس افزود: متهم با کمک برادر متهم و پس از حضور به موقع ماموران کلانتری و هماهنگی با مراجع قضایی و برای نجات جان شهروندان حاضر به پلیس حمله کرد. یک پلیس با استفاده از قمه، یک تاکتیک، او را به زمین می زند و دستگیر می کند. در ادامه خانواده متهم به همراه تعدادی از شهروندان با مراجعه به کلانتری فعلی از متهم شکایت کردند و پرونده قضایی تشکیل شد.

قتل در یک کلوپ شبانه

ساعت چهار بامداد جمعه 24 مهرماه مرد جوانی با پلیس چیتگر تماس گرفت و گفت: من و دو تن از دوستانم در محوطه دانشگاه به ضرب گلوله کشته شده ایم. به محض اعلام این خبر بلافاصله مأموران پلیس و عوامل اورژانس به محل حادثه رفتند و پس از بررسی های اولیه مشخص شد که در چند متری مرد جوانی به ضرب گلوله کشته شده و دو نفر دیگر به شدت مجروح شده اند.

پس از آن گزارش، این جنایت به بازپرس محمدرضا صاحب جامی گزارش شد و تحقیقات با حضور بازپرس شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران و تیم بررسی صحنه جرم آغاز شد. مجروح دیگری در توضیح این حادثه گفت: یک گروه دوستانه چهار نفره داشتیم و چند ماه پیش با یکی از دوستانمان به نام کاوه درگیر شدیم که او ما را از هم جدا کرد و از طریق اینترنت ما را قلدری کرد.

کاوه می دانست که پنجشنبه شب ها در جایی در شهر همدیگر را ملاقات خواهیم کرد. صبح جمعه ابتدا با یک کامیون به محل ما آمد و با ما بدرفتاری کرد و سپس تهدید کرد که تا چند دقیقه دیگر با اسلحه برمی گردد. کمتر از 10 دقیقه بعد، کیو با یک تپانچه وینچستر به سمت ما آمد و به هر سه ما شلیک کرد.

پس از این اظهارات، بنا به ادعای مقتول، بازپرس پرونده دستور بررسی دوربین های مدار بسته و شناسایی راننده وانت و تحقیقات از کاوه را صادر کرد.

کشف جسد در گونی

ساعت 9 صبح روز شنبه شانزدهم مهرماه ماموران کلانتری 145 ونک با کارآگاه محمدجواد شفیعی تماس گرفتند و از کشف جسد مردی در کیف خبر دادند. پس از انتشار این گزارش، بازپرس جنایی راهی محل حادثه، میدان ونک، ورودی بزرگراه کردستان شد.

با حضور در محل با جسد مردی 35 ساله که در کیف پیچیده شده بود، مشاهده کردند که هیچ آثاری از جراحت بر روی بدن مقتول وجود نداشت. رهگذری جسد را پیدا کرد و به پلیس خبر داد.

در بازرسی از جیب مقتول هیچ مدرک شناسایی پیدا نشد. بنا به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای جنایی تهران، جسد برای تعیین علت مرگ و هویت به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات ادامه دارد.