استفاده از خدمات مشاوره پلیس برای همه شهروندان رایگان استبه گزارش خبرنگار ایمنا، سرهنگ محمدرضا مزوشی امروز – دوشنبه 27 مهرماه در نشست هفته نیروی انتظامی در یزد گفت: لطفا با شعار این هفته «پلیس در خدمت مردم، مردم از پلیس حمایت می‌کنند»، می‌توانیم از دیدگاه‌ها و دیدگاه‌های مردم در پیشبرد امر مشارکت و ارتباط برقرار کنیم. لطفا و از آن برای ایجاد و حفظ نظم و امنیت پایدار استفاده کنید.

وی با برشمردن فعالیت های فرهنگی اجتماعی پلیس گفت: خدمات مشاوره ای بهترین خدمات است که در پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی بسیار موثر و مفید است و باعث ایجاد صلح و سازش بین افراد با تفاوت های مختلف می شود.

جانشین معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد خاطرنشان کرد: با توجه به این موضوع پلیس می تواند با مشارکت متخصصان مجرب و متخصص در پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی خانواده ها و ارتقای سطح سلامت و سلامت روان مردم به موفقیت های بزرگی دست یابد. می تواند به دست آورد

وی از مرکز مشاوره پلیس «آرامش» واقع در ابتدای خیابان حضرت مهدی (عج) و ادارات مشاوره ادارات کلانتری آمادگی کامل برای ارائه خدمات مشاوره رایگان به اهالی خبر داد.