استفاده بیشتر از صرافی ورتکس ارز خارجی به دلیل استیبل کوین Terraبه گزارش خبرنگار ایمنا، این صرافی ارائه دهندگان دیفای را توسط استیبل کوین‌های Terra فراهم کردن می‌دهد. Conor McNamee، سرپرست عملیات Vertex، اظهار داشت کدام ممکن است عملکرد این پروتکل انتخاب رهن دهی دیفای را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر کالا همراه خود بهره مندی از استیبل کوین‌های تکیه کن به دلار آمریکا آمریکا است کدام ممکن است ۹۹.۵ شانس به دلیل کل شما استیبل کوین‌ها را تشکیل می‌دهند.

مک نامی در داخل منصفانه مصاحبه تلفنی به CoinDesk اظهار داشت: از افرادی که اهل آمریکا به نظر نمی رسد که باشند، احتمالاً می‌خواهند به دلیل پول نقد محله ای شخصی استفاده بیشتر از کنند. ویژه به ویژه برای نمایندگی‌ها هر دو صندوق‌های معاملاتی، هر دو نئوبانک هایی کدام ممکن است حساب‌های پس‌انداز همراه خود درآمد بالایی را در امتداد طرف دیفای به مشتریان فراهم کردن می‌دهند. {در حالی که} استاندارد ترین استیبل کوین در داخل اکوسیستم TerraUSD (UST) است، این زنجیره حتی می تواند میزبان استیبل کوین‌های یوان چین، یورو، کیلو {انگلیس} و بسیاری دیگر است. Vertex به مشتریان پتانسیل داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ستد، بهره مندی از استخر شنا نقدینگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرض ارائه در داخل کپک این رمزارزها را می‌دهد.

ورتکس اولیه پلتفرم دیفای ارز خارجی نخواهد بود. Synthetix، منصفانه پروتکل اساساً مبتنی بر اتریوم کدام ممکن است رهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید خرید و فروش دارایی‌های دیجیتال را فراهم کردن می‌دهد، sEUR (SEUR) توکن {مرتبط} همراه خود یورو را فراهم کردن می‌دهد. با این وجود، مک نامی اظهار داشت کدام ممکن است کارمزدهای زیرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سرعت} تراکنش‌های Terra برای تخفیف {گران} زرق و برق دار‌تر است. ورتکس اخیراً بخش Testnet شخصی را همراه خود بیش به دلیل ۷۵ هزار مصرف کننده پایان دادن کرده است. مک نامی اظهار داشت کدام ممکن است غیر زمینی ترین چشم انداز او می رود به دلیل این مرحله این بود کدام ممکن است تخصص بهتری به مشتریان فراهم کردن تنبل.