این دستورالعمل ساده برای اسموتی ها با اسپری فاکتور طعم پر از مواد مغذی برای اسموتی یا کاسه برای اسموتی ، بستنی و ماست است- نیازی به پخت نیست!

بسیاری از گرانولهایی که در خواربارفروشی پیدا خواهید کرد حاوی مقدار زیادی شکر افزوده هستند و به سرعت به همان سطح دسر می رسند.

با استفاده از این عامل پاشیدن اسموتی ، ترکیبی از مواد مغذی غلیظ ، آجیل ، دانه ها ، نارگیل و کاکائو را خواهید یافت.

عامل اصلی پنج سلیقه چیست؟

اگر در جامعه NS تازه کار هستید ، پنج مورد برتر بخشی منحصر به فرد از فلسفه غذایی ما در روش خوردن آگاهانه ما است. این فرآیند و سیستم ساده من برای ایجاد وعده های غذایی متعادل است که از اشتها جلوگیری می کند ، با استرس مبارزه می کند و غذای لازم را تأمین می کند – در حالی که از آنچه می خورید لذت می برید.

در صورت عدم نیاز به پزشکی ، شمارش ، نیاز به پیگیری و حذف هیچ گروه غذایی وجود ندارد. پنج مورد اصلی مربوط به سادگی ، تعادل و توانایی به کارگیری این سیستم در زندگی واقعی است.

یک وعده غذایی پنج وعده ای شامل هر وعده غذایی است که شامل 5 عنصر در پنج سیستم اصلی ما باشد: کربوهیدراتهای نشاسته ای ، کربوهیدراتهای نشاسته ای ، چربیهای سالم ، پروتئین و عامل مزه.

اگر هنوز در مورد Fundamental Five نشنیده اید ، راهنمای رایگان ما را بارگیری کنید که در آن تمام جزئیات و نحوه استفاده از آن را در زندگی خود خواهید یافت!

هدف از عامل طعم این است که با افزودن عنصری به غذایتان که به شما کمک می کند کاملاً رضایت بخش باشید ، هم تغذیه و هم عامل لذت غذا را جشن بگیرید.

غذا غذا است و همچنین لذت!

Smoothie Sprinkle Flavor Factor تمام طعم ها و آنتی اکسیدان ها و مواد مغذی خوشمزه موجود در طیف گسترده ای از آجیل ها ، دانه ها ، نارگیل و کاکائو را در بر می گیرد که در غیر این صورت ممکن است به طور منظم وارد رژیم غذایی خود نشوید.

علاوه بر مواد مغذی به دست آمده در این دستور العمل ساده برای پاشیدن اسموتی ، شما نیز فقط با پاشیدن به طعم لذیذ کمک می کنید!

فراموش نکنید که دستور العمل های مورد علاقه ما را برای اسموتی های سالم بررسی کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *