امید ابراهیمی به دلیل باخت {در این} مسابقه پشیمان استبه گزارش خبرنگار ایمنا، امید ابراهیمی بدون در نظر گرفتن حضور در داخل مونتاژ عصر دوشنبه لانه مقابل سیالیت او می رود توانست یک موفقیت پنالتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب گل بزند با این وجود در پایان نتوانست با تیمش جام را بیش از حد ببرد. گوش کنید (مشاهیر) می رسند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایین را با بیرون جام انصراف می کنند.

ابراهیمی کدام ممکن است فصل پر رشد است لانه قطر در طولانی مدت فینال جام حذفی گوش کنید مقابل سیالیت او می رود در داخل مصاحبه ای در داخل ورزشگاه جاسم بن حمد در داخل دوحه ذکر شد: این {مسابقه} مبتلا به گل بود. بعد به دلیل اینکه در داخل لیگ ستارگان به مقام {سوم} رسیدیم به نیمه بسته شدن جام شاهزاده هم رفتیم با این وجود {متاسفانه} به الغرافه با این وجود در داخل جام حذفی باختیم. گوش کنید ما به فینال را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان رسیدیم سیالیت گمش کردیم.

وی دانستن درباره شکست غیرمنتظره 5-4 ذکر شد لانه مقابل سیالیت وی ذکر شد: متأسفانه برای شرکت در در امروز سراسری پوشان را در داخل اختیار نداشتیم با این وجود سعی کردیم فصل را به عالی تعیین کنید به بالا برسانیم با این وجود این اتفاق نیفتاد.

هافبک ایرانی لانه دانستن درباره هدفت مقابل سیالیت وی ذکر شد: خوب گل برای من خواهم کرد رضایت بخش نبود، {متاسفانه} در داخل وقت اضافه خوب گل زدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ورزشی را واگذار کردیم، با این وجود خدا را شکر فصل را خیلی عالی به بالا رساندیم. تجهیزات گلف ورزشی لانه در داخل بیست 12 ماه قبلی شکست خورده است جوجو سه خدمه برتر لیگ ستارگان اینو بگیر مناسبت امسال در داخل نیمه بسته شدن امیر کاپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید فینال جام برگزار شد گوش کنید ما آنجا بودیم. {امیدوارم} فصل بعد بالاتر حرکت کنیم.

ابراهیمی دانستن درباره تیمش در داخل فصل بلند مدت ذکر شد: 12 ماه قبلی 2 فصل همراه با او قرارداد بست لانه امضا کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب 12 ماه به دلیل قراردادم با این تجهیزات گلف که هنوز است.

وی دانستن درباره غیبتش در داخل اردوهای فعلی خدمه سراسری ایران ذکر شد: قطعا به دلیل صمیم روده ها دلم برای خدمه سراسری خوب شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعا {هر} بازیکنی رفیق دارد با خوشحال از بلوز خدمه سراسری کشورش را بپوشد. من خواهم کرد هفت هشت 12 ماه در داخل خدمه سراسری حضور داشتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید با خوشحال از ورزشی می کردم با این وجود در داخل برخی اردوها نمایندگی {نکردم} با این وجود شناخته شده به عنوان خوب {حرفه ای} تمام تلاشم را می کنم تا عالی {کار} را مشارکت در {دهم} را انتخاب کنید و انتخاب کنید بتوانم به خدمه سراسری ام پشتیبانی کنم. .

ابراهیمی دانستن درباره امیدش مراقبت از جام بین المللی 2022 نیز ذکر شد: هیچ بازیکنی نخواهد بود کدام ممکن است مشکل نکند را انتخاب کنید و انتخاب کنید من خواهم کرد همه وقت سعی می کنم انجام خوبی داشته باشم. در گذشته به دلیل جام بین المللی نیاز دارم عالی ورزشی هایم را مشارکت در {دهم} تا تذکر سرمربی خدمه سراسری را جلب کنم.

لژیون ایران تخصصی ایجاد می کند جام بین المللی 2018 یکی در میان اعضای غالب خدمه سراسری بود، دانستن درباره احتمالات صعود ایران به دلیل مرحله گروهی ذکر شد: با احترام به تمامی گیمرها خدمه سراسری در داخل گذشته تاریخی ایران. در داخل جام بین المللی قطر با این وجود الان نسلی در داخل خدمه سراسری ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است به دلیل لژیون ها تشکیل شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل اروپا با کیفیت بالا قابل توجه بالایی ورزشی می تدریجی. شخصاً با اشاره به بازیکنانی کدام ممکن است الان در داخل خدمه سراسری حضور دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخصص حضور در داخل جام بین المللی زودتر را دارند، حساب کردن صعود به دلیل مرحله گروهی ممکن است وجود داشته باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این فناوری ممکن است خوب چنین یک چیز را پیدا می کند تدریجی.

ابراهیمی ذکر شد: در داخل جام بین المللی قبلی نمایشی فراهم کردن دادیم کدام ممکن است هیچکس انتظارش را {نداشت} با این وجود با بدشانسی صعود نکردیم. انشاالله با کیفیتی کدام ممکن است گیمرها موجود خدمه سراسری دارند در داخل گروه خوبی قرار می گیریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مرحله بعد صعود می کنیم.