انتقام شهدای جمعه سیاه را از زاه از دشمنان می گیریمگزارش نویسی ایمنا به گزارش سپاه نیوز، در متن این پیام آمده است:

از چه کسی مؤمنان رجال آنها باور داشتند چی قرارداد بستند خدا در بالا از آنها از چه کسی داور ما خوشمون میاد و از آنها از چه کسی در انتظار است برای گرفتن یک ژست جایگزین شده است تبادل (ضلع 23)

شهادت هنر خلق خدا و بندگان مخلص و الهی است، همیشه و در هر شرایطی. یک شهادت است.

خوشحال بازسازی شد کسانی که در راه جهاد هستند به ازای هر نفر با مقاومت در برابر سبیل خدا و دین خدا، با عشق به استقبال خدای خود می شتابند.

بار دیگر دست جنایتکار دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی از آستین اشرار و آشوبگران و خون پاک یکی دیگر از سربازان کشور (سردار شهید سید حمیدرضا هاشمی معروف به سیدعلی موسوی) بیرون آمد. و گروهی از رفقا وی با تلاش برای حفظ امنیت و آرامش مردم، شهید خود را به زمین انداخت.
بی شک ملت شهیدپرور پرورش دهنده ایران و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران حمله به امنیت و جان مردم و سربازان کشور را بی پاسخ نخواهند گذاشت و دشمنان خشمگین هستند. نمک ملت سرافراز ایران و انقلاب اسلامی به ویژه گروه های ستمشاه و جدایی طلب و بدانند که فرزندان ایران اسلامی لحظه ای در دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن غافل نبوده اند و با چشمانی بیدار و ذهنی پر تمام دسیسه ها و دسیسه های کور آنان را نظاره می کنند. به یاری خداوند ضربات مهلک اولیای گمنام امام زمان (عج)Aj) طول می کشد.

پاسداران سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پاسدار رشید اسلام، سرلشکر شهید سیدحمیدریزو هاشمی را به شهادت رساندند و شهادت را تبریک و تسلیت گفتند. رفقا شهادت ایشان به حضور مقدس حضرت ولی عصر (عج) بود.Aj)، فرمانده معظم کل قوا (مدازله عالی) ملت شریف و شریف ایران اسلامی و خانواده بزرگوار و شریفشان اعلام می دارد؛ بی شک فرزندان ملت سرافراز ایران اسلامی در جمعه سیاه انتقام خون پاک شهدای مظلوم زاهدان را از دشمنان خواهند گرفت، حملات ناجوانمردانه مخالفان مسلح دولت بی پاسخ نخواهد ماند و به فضل الهی اقدامات کور و ظالمانه دشمنان پرواز خواهد کرد آنها انتخاب می کنند

سلام و مهربانی خدا و برکات
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک سازمان اطلاعاتی است