تیرئیس اتحادیه پلیس شیکاگو از افسران خواست تا دستور واکسن شهر را که از روز جمعه اجرایی می شود نادیده بگیرند.

در ویدئویی که در یوتیوب ارسال شد ، جان کاتانزارا ، رئیس پلیس برادرانه شیکاگو به افسران گفت: “اطلاعات پرتال را پر نکنید.”

کاتانزارا گفت: “من وضعیت خود را در مورد واکسن بسیار واضح بیان کرده ام ، اما معتقدم که این شهر اختیار ندارد که این امر را به کسی واگذار کند – چه برسد به اطلاعات مربوط به سابقه پزشکی شما.”

دستور واکسیناسیون شهر افسران را که تا پایان مهلت مدرک واکسیناسیون ارائه ندهند ، در وضعیت “بدون حقوق” قرار می دهد. اتحادیه پلیس در حال آماده سازی شکایت علیه شهر شیکاگو است.

KIM FOXX متعهد می شود “سیستم عدالت شکسته شکسته” را در دومین مدت به عنوان دادستان چیکاگو برطرف کند

وی افزود: “به جرات می توان گفت که شهر شیکاگو 50٪ یا کمتر نیروی انتظامی برای آخر هفته آینده دارد.”

کاتانزارا همچنین به افسران دستور داد تا برای معافیت از حکم اقدام کنند اما وضعیت واکسیناسیون را در شهر تأیید نکنند.

وی ادامه داد: “من می توانم به شما تضمین دهم که وضعیت بدون پرداخت بیش از 30 روز طول نمی کشد.” “به هیچ وجه آنها قادر نخواهند بود نیروی کار اداره پلیس را با ظرفیت 50 or یا کمتر برای بیش از هفت روز بدون هیچ گونه تزلزل نگه دارند.”

لوری لایتفوت ، شهردار شیکاگو در یک کنفرانس مطبوعاتی روز چهارشنبه به گمانه زنی ها در مورد عدم پایبندی پلیس به دستور واکسن پرداخت.

“اگر بیش از 50 درصد پلیس این هفته وارد کار شوند و به خانه بازگردانده شوند ، شهر چه خواهد کرد؟” یک خبرنگار از Lightfoot پرسید.

برای خواندن حرکت از آزمون WASHINGTON اینجا را کلیک کنید

شهردار در پاسخ گفت: “من انتظار ندارم چنین اتفاقی بیفتد.” “و باز هم ، من روی موارد مثبت تمرکز خواهم کرد … اینکه همه کارکنان شهرمان … وظیفه خود را انجام داده و مطمئن شوند که واکسینه شده اند.”

Lightfoot افزود: “من خیلی واضح صحبت کردم.” “تنها راهی که می توانیم ایمنی خود را در محل کار به حداکثر برسانیم این است که افراد را واکسینه کنیم.”

فیلم های واشنگتن Examiner

برچسب ها: اخبار ، شیکاگو ، Lori Lightfoot ، واکسیناسیون ، دستور ، پلیس

نویسنده اصلی: متیو میلر

محل اصلی: رئیس اتحادیه پلیس شیکاگو به افسران می گوید دستور واکسن را نادیده بگیرند: اگر 50 درصد پلیس اخراج کند ، شهر چه خواهد کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *