امیدوارم این ترتیب مناسبی برای این کار باشد ، زیرا تا آنجا که آشپزی سالم است به تغذیه می پردازد. شما نمی خواهید فلزات بد یا بی کیفیت در غذای شما نفوذ کنند.

چه مارک های ظروف آشپزی محصولات خوب و ایمن را با قیمت مناسب تولید می کنند و کجا می توان آنها را در فروشگاه یافت؟ بیشتر آنها خارج از ایالات متحده تولید می شوند. بیشتر آنها از چین ، برخی از هند و تعدادی دیگر از مکزیک هستند. Ross ، DD ، Walmart و حتی Bed، Bath و فراتر از آنها را بپوشید. کجا می توانید به مغازه ای بروید که محصولات آمریکایی یا اروپایی دارد ، بسیار کمتر که دست و پای شما را شارژ نکند؟

حتی Cuisinart در حال حاضر در چین تولید می شود. برخی از وب سایت های مفید در مورد بررسی میزان فولاد ضد زنگ در برخی از گلدان ها صحبت می کنند ، اما آنهایی که من پیدا می کنم چنین اعدادی را در هیچ جا فهرست نمی کنند. نه در انتهای ماهیتابه ها ، نه در کناره ها و نه روی خود جعبه ها.

چین بهترین نتایج را در تراکت ندارد و این بیش از حد نیست. گلدان های هندی به معنای واقعی کلمه ناتمام به نظر می رسند. و آنها با استانداردهای مکزیک آشنا نیستند. بنابراین ، وقتی فردی به وسایل آشپزی خوب و ایمن با قیمت مناسب احتیاج دارد ، باید چه کار کند. متشکرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *