“بارسلونا” از “چلسی” دست نمی کشد!به گزارش خبرنگار ایمنا، روزنامه های مختلف انگلیسی هر روز در یک بسته خبری به تحلیل اخبار ورزشی کشور از نقل و انتقالات تا اخبار پرداخته اند. در باره رشته های دیگر را نیز در بر می گیرد.

خلاصه اخبار امروز __ یکشنبه بیست و هفتم شهریور 1401 به شرح زیر است:

با:

* برندان راجرز پس از شکست سنگین دیروز مقابل تاتنهام در آستانه اخراج است. لستر سیتی قرارداد.

* منچستر سیتی، تاتنهام و چلسی برای جذب میلان در ژانویه برنامه ریزی می کنند. اشکرینیارمدافع “اینتر” تلاش می کند.

* “نیوکاسل یونایتد” می خواهد بازیکن مورد نظر “آرسنال” را بگیرد. میخایلو مادریک، وینگر معدن کار دونتسک این.

* گراهام پاتر از زمان ورود به چلسی در تمرینات تاثیرگذار بوده است آرماندو گل سینه مهاجم آبی ها مستقر شده است.

* در واقع روملو لوکاکو اگر او فصل آینده به چلسی بازگردد، این باشگاه در حال بررسی تمدید قرارداد قرضی او با اینتر برای یک سال دیگر است.

چلسی، منچسترسیتی و لیورپول امیدوار هستند.انجام دادن برانیگان«نوجوان با استعداد باشگاه لینفیلد استخدام ایرلند

* آره گوتردروازه ممنوعیت تیم زیر 21 سال هلند پس از انتقال مادر بیمارش به بیمارستان خبرساز شده است چی شما جواب نداد، از دعوت به تیم ملی محروم شد.

* آینده مک شوماخر به عنوان بخشی از تیمهاس“در فرمول 1 بلاتکلیفی وجود دارد و گانتر اشتاینرمدیر تیم نگران بی ثباتی خود است.

تلگرام:

* مدیران لستر سیتی یکی از طرفداران سرمربی توماس فرانک برنتفورد چون اینطور فکر می کنند براندون آتش راجرز

استاندارد عصر:

* مارسل برندهامدیر فوتبال آیندهوون کودی ادعا می کند گاکپو او هرگز نمی خواست این تابستان باشگاه را ترک کند و هیچ باشگاه لیگ برتری بهای درخواستی هلندی را برای جذب او پرداخت نکرد.

* گراهام پاتر پشت درهای بسته با باشگاه سابقش برای شمادوستان و بازیکنان آزمایش شده چلسی و کارنی چوکوفمکا بازیکن آبی های لندن موفق شد چندین گل به ثمر برساند.

می رود:

* “بارسلونا” در حال بررسی انتقال دیگری از “چلسی” در تابستان است. آنها تمایل دارند وسوسه شوند جورجینیو هافبک این تیم پاس می دهد نوکمپ به عنوان یک جایگزین سرجیو بوسکتس.

هر روز ستاره:

* جانیک وسترگارد او نمی داند چرا برندان راجرز او را از برنامه های تیم اصلی خود کنار گذاشته است لستر سیتی آن را حذف کرد

* ماریو بالوتلی او در حال حاضر برای باشگاه جدیدش Sion دور از میادین است و پس از انتشار ویدئوهای عجیب از مهمانی او و انتشار گزارش هایی مبنی بر غیبت او در تمرین، طرف سوئیسی بیانیه ای علیه او صادر کرد.

زمان بندی:

* وین رونی می گوید از اینکه به او فرصت مربیگری در خارج از کشور داده شده خوشحال است در حالی که مدیران انگلیسی آمادگی پذیرش چنین ریسکی را ندارند.

پست الکترونیکی:

* رود نیل ماوپیخرید تابستانی قهوه می بینماورتون مطمئن است گزینه سلام برای تولید یک فصل عالی لازم است الهام بخش و بازگشت به جریان اصلی در لیگ برتر.

* لیورپول برای آرتور برای ملاقات او از طریق یک برنامه تمرینی دقیق، ضرب الاجل هایی را تعیین می کند تا خود را با سطح آمادگی تیم دیگر آشنا کند.

* هانسی قطعه نگران در دسترس نبودن مارکو رویس برای جام جهانی چون در دیدار دیروز “بوروسیا” با دورتموند شالکه او از ناحیه مچ پا آسیب جدی دید.

با اسکاتلند:

* آنج پستکوغلو متوجه شد که برای مدت طولانی سلت ها می ماند چون در برنامه است کم اهمیت تا چهار سال آینده در این تیم بمانم.