خوردن روزانه همیشه در راس پروتکل مراقبت از خودم قرار دارد. من معتقدم که شما روزانه سه وعده غذایی اصلی و 1 تا 2 میان وعده می خورید. این به ثابت نگه داشتن سطح قند خون شما کمک می کند ، که به تولید انرژی کمک می کند ، از احساس محرومیت در اطراف غذا جلوگیری می کند و می تواند میل شدید به قند را کاهش دهد.

بنابراین اغلب ما وقتی مشغول کار هستیم یا در حال حرکت هستیم و به چیزی آسان و راحت نیاز داریم ، می توانیم به میان وعده های کمتر سالم برسیم. به همین دلیل من توصیه می کنم یک بار غذا با موادی داشته باشید که می توانید به آنها اعتماد کنید. با این حال ، من واقعاً برای یافتن میله ای با قند کم و پروتئین و فیبر بالا برای حفظ سطح قند خون و سیری … که بسیار هم خوشمزه بودند ، تلاش کردم. من این احساس را داشتم که همیشه باید در مورد چیزی مصالحه کنم ، خواه شیرین کننده های مصنوعی باشد ، هم قند و هم طعم آن.

بنابراین ، البته ، من به یک سفر 18 ماهه رفتم تا یک نوار ایجاد کنم که تمام معیارهای مهم را برآورده کند – که BAR HIGH را تنظیم کرد! من به معنای واقعی کلمه از اجرای این خط میله های پروتئینی خودداری کردم مگر اینکه احساس می کردم بهترین میله های ممکن هستند. ما همچنین می خواستیم برخی از مواد مغذی و ویتامین های مورد علاقه خود مانند کلاژن و پروبیوتیک ها را به آنها تزریق کنیم تا طیف وسیعی از میله ها را داشته باشیم که نتایج سلامتی را نیز به همراه خواهد داشت!

من بسیار هیجان زده هستم که سرانجام نتیجه نهایی را آشکار می کنم … 3 انحطاط تغذیه متعادل تغذیه JSHealth! آنها با غلات کامل ساخته شده و با پروتئین های گیاهی ، فیبر ، پروبیوتیک ها و موارد دیگر تزریق می شوند. هر Nourish Bar که به طور خاص با ترکیبات واقعی و بدون قندها و افزودنی های پنهان تهیه شده است ، دارای پروفایل درشت مغذی با پروتئین و فیبر کافی برای حفظ سطح متعادل قند خون است.

در 3 طعم موجود است که هر کدام مزایای سلامتی و زیبایی خاص خود را دارند. PS سخت است که مورد علاقه خود را بازی کنید زیرا من هر یک را بسیار دوست دارم ، اما اگر مجبور باشم انتخاب کنم … نمی توانم از Cinnamon Spice بگذرم!

نوار زیبایی Nourish + Glow کرانچ کره بادام زمینی

سرشار از پروتئین های گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبر برای تغذیه بدن ، به علاوه خالص ترین منبع زیست کلاژن دریایی ، که پوست سالم را حفظ کرده و باعث درخشندگی شما می شود! گندم سیاه فعال شده تردی خوشمزه ای به این نوار کره بادام زمینی می بخشد.

پروتئین نوار + تغذیه – تراشه دوتایی

بدن خود را با این ترکیب شکلاتی از پروتئین های گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبر ، که برای تغذیه و تغذیه روز شما طراحی شده است ، پر کنید! دانه های کاکائو تردی خوشمزه ای به این شکلات در حال انحطاط می بخشد.

نوار پروتئین تغذیه + هضم – ادویه با دارچین

زندگی خود را با این میله دوست دار روده ای پر از هضم ، حمایت از پروبیوتیک ها و فیبر ، به علاوه تغذیه پروتئین گیاهی ، خوش طعم کنید. دارچین طعم دلپذیری به آن می بخشد ، علاوه بر این سطح قند خون سالم را حفظ می کند.

می توانید در مورد مزایای طیف نوار تغذیه بیشتر بدانید اینجا. من نمی توانم صبر کنم تا بهترین میله های جهان را امتحان کنم (به هر حال فکر می کنیم!).

من عاشق جس x هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *