رئیس جمهور بایدن در سخنرانی روز پنجشنبه گفت که “افزایش اطلاعات” نشان می دهد که الزامات واکسن COVID-19 برای مشاغل کار می کند. بایدن همچنین گفت که این دستورات “نباید موضوع دیگری باشد که ما را از هم جدا می کند.”

رونوشت ویدئویی

جو بایدن: ما باید واکسیناسیون 66 میلیون نفر واکسینه نشده در آمریکا را بیشتر انجام دهیم. ضروریه. الزامات واکسنی که ما از تابستان شروع کردیم در حال کار است. آنها کار می کنند. وزارت کار قرار است به زودی برای شرکت هایی با 100 کارمند یا بیشتر یک قانون اضطراری صادر کند تا الزامات واکسیناسیون را در بین نیروی کار خود اعمال کنند.

هر روز ، ما شاهد مشاغل بیشتری هستیم که الزامات واکسیناسیون را اجرا می کنند. و داده های نصب شده نشان می دهد که آنها کار می کنند. مشاغل و سازمان هایی که الزامات را اجرا می کنند ، میزان واکسیناسیون خود را به طور متوسط ​​20 or یا بیشتر افزایش می دهند و به بیش از 90، ، تعداد کارکنان واکسینه شده ، می رسانند. بگذارید واضح باشیم- شرایط واکسیناسیون نباید موضوع دیگری باشد که ما را از هم جدا می کند.

به همین دلیل است که ما به مبارزه با اطلاعات غلط موجود ادامه می دهیم. و شرکت ها و جوامع نیز در حال مبارزه با اطلاعات غلط هستند. Southwest Airlines ، رئیس اتحادیه خلبانان و مدیرعامل آن منتقدان را که ادعا می کنند دستورات واکسیناسیون در ایجاد اختلال در پرواز کمک کرده است ، رد کرد. اعضای هیئت مدیره مدرسه ، رهبران مذهبی و پزشکان در سراسر کشور با اطلاعات غلط مبارزه می کنند و مردم را در مورد اهمیت واکسن ها آموزش می دهند. همه این تلاش ها به ما کمک می کند تا صفحه را برای از بین بردن این بیماری ادامه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *