در داخل پینترست به اشتراک بگذارید
حتی بدون در نظر گرفتن قانون‌های حفاظت اخیر، متخصصان بهداشت می‌گویند کدام ممکن است قدم گذاشتن به سینما در کل همه شما‌گیری قابل توجه کشنده ای است. گتی ایماژ
  • آیا بسیاری از سینماها در داخل ایالت هایی کدام ممکن است می توانند این {کار} را مشارکت در دهند، درهای تمیز کردن با روی عموم مردم بازگشایی کرده اند.
  • صفحه بحث سراسری صاحبان خانه تئاتر (ناتو) می گوید بیش به همین دلیل 340 نمایندگی کدام ممکن است بیش به همین دلیل 32000 نمایشگر در داخل در همه جا ایالات متحده آمریکا را تصویر می کنند، برای مشاهده ابزار ایمن سینمای شخصی گزارش عنوان کرده اند.
  • این پروتکل‌های حفاظت داوطلبانه را تشریح می‌تدریجی کدام ممکن است شامل می شود {ماسک}‌های مجبور، به کاهش قابلیت، به راحتی در دسترس است موقعیت قرار دادن داروها ضدعفونی کننده بازو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجویز امتیازات است.
  • حتی بدون در نظر گرفتن قانون‌های حفاظت اخیر، متخصصان بهداشت هشدار می‌دهند کدام ممکن است قدم گذاشتن به سینما عالی ورزش پرخطر است.

همه شما اطلاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمار بر ایده اطلاعات های به راحتی در دسترس است عموم مردم در داخل زمان تخلیه است. در میان داده ها ممکن است به طور اضافی قبلی باشد یا نباشد. به همین دلیل وسط کروناویروس ما دیدن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفحه وب به‌روزرسانی‌های اقامت ما را برای به روز داده ها با اشاره به همه شما‌گیری COVID-19 دنبال کنید.

در داخل امتحان و بازگرداندن چند مورد آخر عامل به حالت روال، سینماهای در همه جا ایالات متحده آمریکا برخاستن به بازگشایی کرده اند.

سالن‌های سینمای کوتاه مدت مطمئناً یکی بهترین راه‌هایی {بوده است} کدام ممکن است در میان {شهرها} به این پاسخ آرم اطلاعات‌اند کدام ممکن است مردمان بتوانند به سینما بروند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل عین جاری آن را به راه فیزیکی در اطراف باشند.

با این وجود، چندین سینمای زنجیره‌ای عظیم ادعا کرده‌اند کدام ممکن است بازگشایی خواهند شد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید آیا بسیاری از آنها خواهند شد از قبلً این {کار} را کرده‌اند.

بر ایده این گزارش، این درحالی است کدام ممکن است به صورت روزانه بیش به همین دلیل 40000 مورد اخیر COVID-19 گزارش می تواند امکانات مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری به همین دلیل {بیماری} (CDC).

صفحه بحث سراسری صاحبان خانه تئاتر (NATO)، یک دسته اقتصادی، ابزار CinemaSafe شخصی را معرفی شد کدام ممکن است پروتکل های حفاظت داوطلبانه را تشریح می تدریجی.

این چیزها عبارتند به همین دلیل {ماسک} مجبور، به کاهش قابلیت سالن‌ها، به راحتی در دسترس است موقعیت قرار دادن داروها ضدعفونی کننده بازو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجویز امتیازات، مشابه با «کره» خودسرویس برای کیسه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمام‌های پاپ کورن.

جان فیثیان، رئیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست کار کردن ناتو {در این} باره ذکر شد: «{در این} دنیای اخیر همه شما‌گیر، تماشاگران سینما نیاز به بدانند کدام ممکن است توالی‌ای به همین دلیل پروتکل‌های بهداشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حفاظت نصب شده، اساساً مبتنی بر علم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخصص ممکن است وجود داشته باشد، بسیار مهم نباید باشد به همین دلیل چه سالنی رفتن به می‌کنند». اطلاعیه.

ناتو می گوید کدام ممکن است بیش به همین دلیل 340 نمایندگی کدام ممکن است بیش به همین دلیل 32000 نمایش فیلم در داخل در همه جا ایالات متحده آمریکا را تصویر می کنند، برای پیروی به همین دلیل این قانون های اخیر گزارش عنوان کرده اند.

با این وجود این شامل می شود ایالت‌هایی مشابه با کالیفرنیا، مریلند، نیوجرسی، نیومکزیکو، سیب بزرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارولینای شمالی نمی‌شود، {جایی} کدام ممکن است هزینه {عفونت} برای افسران بهداشت عادی قابل توجه نخست است کدام ممکن است {اجازه} بازگشایی سالن‌های سینما را بدهند.

تریلرهای AMC Theaters اکنون به خریداران یادآوری می‌کنند کدام ممکن است {ماسک}‌ها «در همه زمان ها این یک ضرورت است، بجز به همین دلیل وعده های غذایی هر دو نوشیدنی شادی کنید»، با این وجود به مردمان می‌گویند در داخل صورت خروج به همین دلیل سالن، {ماسک}‌های شخصی را نگه دارند.

{در حالی که} دیزنی قطعنامه گرفت کدام ممکن است ریبوت لایو اکشن «مولان» را در داخل سرویس استریم شخصی قرار دهد، برخی در داخل هالیوود نمی‌خواهند {نسخه}‌های اخیر شخصی را روی به نمایش فیلم کودک بفرستند. این شامل می شود تصاویر حرکتی “Tenet” کریستوفر نولان است کدام ممکن است تریلر آن قرار است همراه خود اطلاع رسانی “به سینماها” در داخل 2 سپتامبر در نهایت به پایان می رسد.

با این وجود قرار نباید باشد همه شما برای دیدن آن قرار است آنجا باشند. آیا بسیاری از متخصصان بهداشتی می گویند روزی کدام ممکن است آیا بسیاری از فاز های اکنون نیست مسکن روال ادامه دارد نتوانسته اند بازگردند، مشابه با مدارسی کدام ممکن است به جوانان {اجازه} می دهند برای آماده سازی حضوری برگردند، برای ادای احترام به سینما خیلی زود است.

متخصصان بهداشت می گویند کدام ممکن است برای بازگشایی سینماها “خیلی زود” است

دکتر چایتانیا مانداپاکالا، متخصص ریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه دهنده خدمات بهداشتی مراقبت های ویژه در داخل مراقبت های بهداشتی عرف الیزابت در داخل کنتاکی، می گوید کدام ممکن است عاشق تصاویر حرکتی های ابرقهرمانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کریستوفر نولان است.

او می رود ذکر شد: “با این وجود، هیچ فیلمی {وجود ندارد} کدام ممکن است به سادگی کافی سودمند باشد یا نباشد کدام ممکن است من خواهم کرد {در این} مرحله تهدید قدم گذاشتن به سینما را داشته باشم.”

“شناخته شده به عنوان عالی ارائه دهنده خدمات بهداشتی جاده مقدم کدام ممکن است کووید-19 را {مدیریت} می تدریجی، در داخل قبال گروه وظیفه در واقع دارم کدام ممکن است بهترینها استانداردهای احتیاطی را به سمت ویروس رعایت کنم.”

{در حالی که} او می رود می‌گوید بدون در نظر گرفتن واکسن کووید-۱۹، قدم گذاشتن به سینما ایمن‌تر خواهد بود، احتمالا، مانداپاکالا به مردمان سریع می‌تدریجی به همین دلیل سالن‌هایی کدام ممکن است به ساده قانون‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند دوری کنند.

او می رود ذکر شد: «به صورت وب مبتنی بر ظاهر شد کنید هر دو به همین دلیل در گذشته نام به همان اندازه اطمینان داشته باشید کدام ممکن است سالن تئاتر اقدامات احتیاطی را شدید خواهد گرفت.

دکتر وینیشا امین، عالی ارائه دهنده خدمات بهداشتی بیمارستانی در مدرسه مریلند Upper Chesapeake Health، می‌گوید با اشاره به اینکه {شهرها} را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرستان‌های بیشتری به در نظر گرفته شده باز کردن سالن‌های سینمایی شخصی هستند، قابل توجه خواهد بود کدام ممکن است اطلاعات‌های پزشکی با اشاره به نحوه تخلیه ویروس کرونا کدام ممکن است باعث COVID-19 می‌شود نادیده نگیرید: قطرات تنفسی

این بدان معناست کدام ممکن است وقتی اشخاص حقیقی برای مصرف کردن ذرت {بو} اطلاعات، مصرف کننده نوشابه هر دو خرخر کردن در کل تصاویر حرکتی {ماسک}‌های شخصی را برمی‌دارند، احتمالات {انتقال} بالقوه ویروس کرونا در داخل آنها خواهند شد به طور تصاعدی بهبود می‌یابد.

امین ذکر شد: «قدم گذاشتن به سینما همچنان آن را به راه پزشکی عالی ورزش پرخطر محسوب می تواند کدام ممکن است ممکن است انواع بیشتری به همین دلیل اشخاص حقیقی را در معرض خطر ابتلا به این ویروس تدریجی.

“افتخار داشتن عالی ساعت شب سینمایی راحت همراه خود خانوار در دید در داخل دلداری محل اقامت شخصی عالی انتخاب فوق العاده است.”

ماریا اسنل، دستیار کارگردان ابزار وب مبتنی بر دکترای پرستاری در مدرسه مریویل، می‌گوید کدام ممکن است مشتاقانه پیش بینی تصاویر حرکتی‌های «خانم شگفت‌انگیز 1984» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «شکارچیان ارواح: مسکن پس به همین دلیل از دست دادن زندگی» است را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدم گذاشتن به سینما یکسان میزان تهدید را به در کنار دارد کدام ممکن است قدم گذاشتن به آن قرار است. عالی رستوران برای مصرف کردن

او می رود ذکر شد: “هیچ عامل {در این} مدت زمان بی ضرر نباید باشد.”

اسنل می‌گوید سالن‌های سینمای درایو {راهی} فوق العاده برای ایمن {ماندن} را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخصص تماشای تصاویر حرکتی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودش چندین ساعت شب تصاویر حرکتی در داخل بیرون را همراه خود دوستانش گذرانده است.

او می رود ذکر شد: “اگر بیرون از در به همین دلیل محل اقامت باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید 6 فوت هر دو تا حد زیادی به همین دلیل هم شکاف داشته باشید، به طور چشمگیری احتمالات شخصی را برای ابتلا به کووید-19 بهبود می دهید.”

دکتر سوپریا نراسیمهان، رئیس فاز {بیماری}‌های عفونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست پزشکی پیشگیری به همین دلیل {عفونت} در داخل وسط پزشکی دره سانتا کلارا، شهرستانی است کدام ممکن است از نزدیک شیفته COVID-19 {آسیب} دیده است. او می رود می‌گوید کدام ممکن است شهرستان‌ها برای ایجاد زمان بازگشایی وضعیت‌های علاقه سرپوشیده مشابه با سینماها نیاز به به فاز بهداشت عادی شخصی تکیه کنند.

به گزارش نراسیمهان، سارا کودی، افسر بهداشت عادی شهرستان سانتا کلارا، آگاه است کدام ممکن است غیر مستقیم است هزینه ابتلا به این {بیماری} خیلی کمتر به همین دلیل 100 مورد در داخل {هر} 100000 نفر باشد یا نباشد به همان اندازه دانشکده ها برای آماده سازی حضوری باز شوند.

با این وجود این زحمت کش است در نتیجه هزینه ابتلا به همین دلیل کلان شهر به کلان شهر کاملاً متفاوت است در نتیجه باند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیستم اقتصادی اجتماعی همگن به نظر نمی رسد که باشند.

نراسیمهان ذکر شد: «همراه خود تعمیم به سؤال سینما، ربودن چنین تصمیماتی حتی زحمت کش‌تر است، در نتیجه ما نمی‌توانیم لزوماً برخورد را بررسی اجمالی کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل قدم گذاشتن اشخاص حقیقی به همین دلیل عالی جهان همراه خود هزینه بالای کووید به سالن‌های روباز در داخل جهان اکنون نیست کدام ممکن است هزینه کووید زیرین دارد، توقف کنیم.» ذکر شد.

متعاقباً من خواهم کرد برای باز کردن عالی وضعیت علاقه سرپوشیده به هزینه {انتقال} قابل توجه کمتری نسبت به دبیرستان خواستن در واقع دارم. با این وجود بعد از همه، که ممکن است یک قطعنامه بهداشت عادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاسی است.»

{در حالی که} نراسیمهان می‌گوید تا حد زیادی طرفدار مارول است به همان اندازه عالی دی سی، او می رود مشتاقانه پیش بینی دیدن Wonder Woman 1984 است.