استیو برتولینو ، وکیل مدافع برایان لاندری ، پنجشنبه صبح ، پس از آنکه مجری تلویزیونی طولانی مدت ، یک کانال ID ویژه قتل نامعلوم نامزد سابق مرد فلوریدا ، گابی پتیتو ، پخش کرد ، به خالق جان والش خالق “بیشترین تحت تعقیب آمریکا” پیوست.

“Gabby Petito: ID Special Report” به جزئیات مربوط به قتل پتیتو 22 ساله و وضعیت لاندری به عنوان فراری با حکم کلاهبرداری بانک فدرال پرداخت.

والش چند هفته است که پیشنهاد می کند لاندری 23 ساله ممکن است از هرج و مرج در مرز جنوبی برای عبور در جهت مخالف به مکزیک استفاده کرده باشد.

GABBY PETITO AUTOPSY PAINTS تصویری تلخ از لحظات گذشته ، به گفته متخصصان

در گزارش ویژه ، والش حدس زد که لاندری ممکن است آنجا باشد ، در باهاما یا در امتداد مسیر آپالاچی پنهان شود و ادعا کرد که ممکن است والدینش به او کمک کنند تا در برهوت بماند.

والش ، که مجری برنامه “در تعقیب جان والش” است ، می گوید: “من کاملاً معتقدم که خانواده اش به او کمک می کنند تا در فرار بماند.”

برتولینو با چنین گمانه زنی به عقب بازگشت.

برتولینو در گفتگو با فاکس نیوز دیجیتال و همچنین هدف گرفتن دوان “سگ” چپمن گفت: “آثار گرد و خاکی مانند آن سگ و جان والش نیاز به یک وضعیت غم انگیز مانند این دارند تا بتوانند تار عنکبوت را از نام خود پاک کنند و به غذاهای خود که تشنه تبلیغات هستند غذا بدهند.” ، ستاره تلویزیونی واقعیت و شکارچی جایزه واقعی که اواخر ماه گذشته وارد جستجوی Laundrie شد.

GABBY PETITO و BRIAN LAUNDRIE: به روز رسانی زنده

والش از طریق سخنگوی خود اظهار داشت که در مورد حمله وکیل اظهار نظری نکرده است ، در حالی که چپمن پاسخ تند خود را صادر کرد.

او می گوید: «کنایه آمیز است که آقای برتولینو از افرادی که برای یافتن برایان لاندری تلاش می کنند انتقاد می کند ، مگر اینکه شاید او نمی خواهد که او پیدا شود.

محل زندگی لاندری از اواسط ماه سپتامبر یک راز بود ، وقتی والدینش گفتند او در یک پارک باتلاقی در نزدیکی خانه آنها در بندر شمالی فلوریدا به پیاده روی رفت و موبایل و کیف پول جدید خود را پشت سر گذاشت.

GABBY PETITO AUTOPSY: قتل قبلی قاتل معتقد است که ون او حاوی شواهد کلیدی است

دو روز پس از ورود پلیس به خانه والدین او ، یک تیم جستجوی تحت رهبری FBI بقایای پتیتو را در اردوگاهی در جنگل ملی بریجر-تتون در شمال جکسون ، وایومینگ پیدا کردند.

دکتر برنت بلو ، پزشکی قانونی شهرستان تتون ، بعداً مرگ او را قتل با خفگی دستی اعلام کرد.

به گفته شاهدان عینی ، پتیتو ممکن است آخرین بار در 27 آگوست در رستوران Merry Piglets در جکسون زنده دیده شده باشد. در همان روز ، یک زن و شوهر یوتیوب که مشغول سفر به وبلاگ بودند ، ون او را در اردوگاه نزدیک جایی که محققان جسد او را پیدا کردند ، مشاهده کردند.

در 30 آگوست ، در حالی که تصور می شود که لاندری از وایومینگ به خانه می رفت ، مادر پتیتو گفت که او از طریق تلفن گابی یک پیام کوتاه عجیب دریافت کرده است که به گفته او معتقد نیست دخترش در واقع نامه نوشته است.

به گفته مقامات ، لاندری در 1 سپتامبر به تنهایی به خانه والدینش رسید ، اما هیچ کس در خانواده اش گمشده پتیتو را گزارش نداد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *