بردیف: از دست دادن غیبت هواداران/ رفتن به ترکیه و امارات برای اردو در آخر هفتهخبرنگار ایمنا گزارش داد که آقا بردیف در باره تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر فردا به مصاف ملوان بندرانزلی می رود. او گفت: مارینرز در تهاجمی، دفاعی و درونی خوب بازی می کند کلیک آنها واقعا خوب هستند. آنها بازیکنان سرشناس و بسیار خوبی دارند، بنابراین من معتقدم فردا بازی سختی مقابل آنها خواهیم داشت.

درباره محرومیت محمدرضا اخباری پس از اخراج او در هفته گذشته مقابل سپاخون و نتوانست مقابل ملوان به میدان برود: «اگر برای دروازه بان اتفاقی بیفتد، از قبل به این فکر کرده ایم که چه کار کنیم، اخباری طبق برنامه هجومی خود یکی از بازیکنان است. بهترین دروازه بان های ایران.بازیکنان داخل دروازه می توانند برای ما خوب بازی کنند؛ البته ما کمی نگران کم تجربه بودن آنها هستیم. خدا را شکر معتقدم توانستیم آنها را به سطح خوبی برسانیم.

سرمربی تیم فوتبال «تراکتور تبریز» گفت: در جام جهانی دو اردو برای تعطیلات داریم که اردوی اول در ترکیه و دومین اردو در امارات خواهد بود. چهارده روز دیگر دو جلسه تمرینی خواهیم داشت که در آن بازی دوستانه برگزار می کنیم. بدیهی است که نگرانی هایی وجود دارد، اما من معتقدم که به خوبی عمل خواهیم کرد.

بردیف وی در خصوص وضعیت فعلی خط دفاعی «تراکتورسازی» خاطرنشان کرد: ما نیاز به زمان داریم تا دفاعمان قوی و هماهنگ باشد. طبیعی است که بازیکنان در بازی های ابتدایی فصل گل بخورند و اشتباه کنند. جدا از نتایج، بازیکنان تلاش خواهند کرد تا بهترین عملکرد خود را داشته باشند و مطمئنم بهتر بازی خواهیم کرد.

او در نقش کیانی، گمبری، عباسی و آریاکیا کاوه در مورد وضعیت رضایی گفت: فکر می کنم بعد از مصدومیت، کاوه به فرم اولیه خود بازگشته و توانسته خود را بهتر کند. در صورت نیاز می توانم او را به ترکیب خود اضافه کنم، اما باید ببینیم مقابل مارینرز چه اتفاقی می افتد.

سرمربی تیم فوتبال «تراکتورسازی» درباره بازی فردا او گفت: باید ببینیم تیم حریف چه تاکتیکی دارد. اگر از ابتدا فشار بیاورند، تاکتیک خود را اجرا می کنیم. این راهی برای بازی با ادویه های در حال تغییر خواهد بود. ملاوان تیمی نیست که 90 دقیقه فقط در زمین خودش پشت و جلو بازی کند کلیک همیشه ذخیره می کند

بردیف وی در پایان درباره بازی بدون تماشاگر گفت: نبود هواداران برای ما غیرعادی است. این دوازدهمین یاز است که هواداران انرژی خود را در زمین صرف تیم می کنند و نبود آنها برای ما ضرر است.