بررسی مشکلات پمپ بنزین های شهر همدا در اولویت مدیریت شهریبه گزارش ایمنا، حمید بادامی نجوت: اجرای طرح شهوب، وضعیت قطار شهری، طرح جامع مدیریت شهری، برنامه راهبردی 20 ساله شهر، وضعیت آسفالت معابر، ایستگاه های عرضه. ạn ج، راه پله عابر پیاده و پروژه بهنام از پروژه ها و طرح های بلاتکلیف دولت شهری در همدون است.

وی ادامه داد: پروژه شهاب دی ماه سال گذشته به شهرداری همدان گزارش شد و تاکنون اقدامات موثری برای اجرای این طرح از طریق شهرداری انجام شده است.

یکی از اعضای شورای اسلامی شهر همدان افزود: مواردی بوده که طرح شهاب اصلاح و به تصویب اعضای شورای اسلامی شهر رسیده است اما تاکنون اقدامی برای اجرای آن صورت نگرفته است. “

وی درباره مناقصات و واگذاری پروژه های بهسازی شهرداری به پیمانکاران گفت: در فرآیند مناقصه و اتمام پروژه ها، پروژه ها باید بر اساس نظرات کارشناسی و بر اساس قانون اجرا شود.

بادامی نجوت گفت: اطلاعات مربوطه در زمینه فروش زمین نیز ناقص است و نیاز به رسیدگی فوری دارد. اگر ملک هنوز تملک نشده است، اعیان آن را نباید فروخت که اگر صاحب ملک بیاید، شهرداری به راحتی مقصر می شود.

وی با تمرکز بر مشکلات پمپ بنزین ها گفت: ạn جی، مالک شهرداری گفت: «تعدادی از ایستگاه‌ها حل نشده‌اند و باید به مشکلات آنها رسیدگی شود.

حمدان یکی از اعضای شورای اسلامی شهر افزود: چند ماه است که تکلیف طرح جامع شهر تعیین نشده است و باید بررسی شود.