برنامه آموزش پلیس جامعه یک نیاز اساسی هر شهروند استایمنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس اصفهان، سرهنگ جهانگیر کریمی گفت: معاون فرهنگی و اجتماعی. لطفا به منظور افزایش سطح دانش و آگاهی شهروندان در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی و جرایم، برنامه آموزش همگانی توسط دستگاه های داخلی تدوین و راه اندازی شد.

وی افزود: این اپلیکیشن بسته کاملی از آموزش های مورد نیاز شهروندان در زمینه آسیب های اجتماعی شامل کلیپ های آموزشی، مقالات و پوسترهای آموزشی در حوزه های مختلف را ارائه می کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی منطقه اصفهان گفت: علاوه بر این، این اپلیکیشن اطلاعاتی در زمینه پیشگیری از سرقت، پیشگیری از آسیب های فضای مجازی، پیشگیری از مواد مخدر، خدمات نظام وظیفه، گذرنامه، کالای قاچاق و بزرگراه ها ارائه می کند.

وی با تاکید بر اینکه برنامه آموزش عمومی پلیس برای هر شهروند یک نیاز ضروری و مبرم است و می تواند به جلوگیری از صدمات و جرایم کمک کند، افزود: شهروندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.police.ir یا مراجعه به کافی نت از این اپلیکیشن استفاده کنند. مارکت را به صورت رایگان دانلود و بر روی تلفن همراه خود نصب کنید.

سرهنگ کریمی گفت: امیدوارم با نصب این اپلیکیشن گام های خوبی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی به ویژه در بین مردم به ویژه نسل جوان برداریم.