سن برنی سندرز جاشوا لات/گتی ایماژ

  • سناتور برنی سندرز از میلیاردرها و لابیگران خواست تا لایحه هزینه های اجتماعی دموکرات ها را متوقف کنند.

  • او در مقاله ای نوشت که افرادی مانند ایلان ماسک و جف بزوس “عاشق” پرداخت مالیات کمتر هستند.

  • این لایحه باعث افزایش نرخ مالیات بر شرکت ها و کاهش قیمت دارو برای آمریکایی ها می شود ، که ثروتمندان و داروساز بزرگ با آن مخالف هستند.

سناتور ورمونت ، برنی سندرز ، افکار خود را در مورد اینکه چرا دموکرات ها هنوز در مورد لایحه هزینه های اجتماعی 3.5 تریلیون دلاری خود به توافق نرسیده اند ، باز نمی دارد. وی در مقاله اخیر خود از لابی گرها و میلیاردرهایی که مخالف این هزینه هستند ، استفاده کرد.

سندرز می نویسد: “به نظر می رسد نخبگان شرکتی این ایده را دوست دارند که میلیاردرها نسبت به پرستاران یا معلمان نرخ مالیات م effectiveثرتری دارند و در یک سال معین ، ده ها شرکت سودآور وجود دارد که نیکل مالیات بر درآمد فدرال نمی پردازند.” در نسخه ای برای فاکس نیوز

سندرز همچنین اخیراً از جناح سناتور دموکرات انتقاد کرده است. مخالفت جو مانچین و کیستن سینما با قیمت بسته 3.5 تریلیون دلاری رئیس جمهور جو بایدن ، که شامل اقدامات مانند مراقبت از کودکان مقرون به صرفه و کالج عمومی رایگان می شود. او چندین کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد و از حرکت کند لایحه ای که به عنوان رئیس کمیته بودجه ابراز داشت ، ابراز ناامیدی کرد. نسخه چهارشنبه او خواستار “وحدت دموکراتیک” شد ، اما او مبهم نبود که نشان دهد به نظر او چه کسی مقصر بسته شدن بسته است.

سندرز از ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا و جف بزوس ، مدیرعامل آمازون به عنوان دارنده ثروت بیشتر از کل 40 درصد جمعیت آمریکا یاد کرد و نوشت که آنها به همراه دیگر میلیاردرها “به شدت مخالف” قوانین دموکرات ها برای افزایش مالیات شرکت ها هستند. ثروتمندترین افراد را به دلیل پرداخت سهم عادلانه خود در مالیات ها محاسبه کنید.

وی همچنین از لابی های صنعت داروسازی ، شرکت های بیمه درمانی خصوصی و صنعت سوخت های فسیلی خواست تا برخی از نمایندگان مجلس را مجاب کنند که با تصویب این لایحه مخالفت کنند. اینسایدر هفته گذشته گزارش داد که سندرز منچین و سینما را متهم کرد که دستورالعمل بایدن را به بیگ فارما فروخته اند و در یک جلسه مطبوعاتی به گزارشات مالی کمپین قانونگذاران “نگاه سخت” کرد.

سندرز می گوید: “ببینید پولشان از کجا می آید ، چند نفرشان از صنعت داروسازی پول می گیرند و مدیران آنجا.” “و من فکر می کنم یک رابطه مستقیم وجود خواهد داشت.”

دموکرات ها در حال مذاکره در مورد آنچه در نسخه نهایی لایحه هزینه های اجتماعی خود قرار می گیرد هستند و با توجه به موضع مانچین و سینما آنها از قیمت 3.5 تریلیون دلار حمایت نمی کنند ، باید اقدامات را کاهش داد. Joseph Zeballos-Roig از Insider گزارش داد که این اقدامات چه چیزی می تواند باشد: کالج عمومی رایگان ، اعتبار مالیاتی کودکان ، مسکن مقرون به صرفه و موارد دیگر.

اما سندرز همچنان بر این نکته پافشاری می کند که دموکرات ها نباید به خواسته دو تن از اعضای حزب بپردازند و اقداماتی مانند کالج عمومی رایگان و کاهش قیمت داروهای تجویزی را در معرض خطر قرار دهند.

“اراده همه دموکرات ها برای حفظ منافع سالمندان ، کودکان ، بیماران و فقرا در کنار هم هستند؟ اراده همه سندرز نوشت: “دموکرات ها در کنار هم هستند تا طمع صنعت داروسازی ، شرکت های بیمه درمانی ، صنعت سوخت های فسیلی و مشارکت کنندگان ثروتمند کمپین را از بین ببرند؟”

مقاله اصلی Business Insider را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *