کاترین هایگل در سال 2007 با امی خود عکس می گیرد. عکس توسط فریزر هریسون/گتی ایماژ

  • کاترین هایگل به طور ناگهانی “Grey’s Anatomy” را در فصل ششم برنامه ترک کرد.

  • در یک کتاب جدید ، نویسنده سابق این برنامه اعتراف می کند که نمی داند “چرا ما ایزی را نکشتیم”.

  • هایگل گفت که ادامه حضور مهمانان در این برنامه “دستکاری” به نظر می رسد.

“Grey’s Anatomy” 18 فصل در حال پخش بوده است ، بنابراین تا کنون هر طرفدار درام پزشکی می داند که هر چقدر هم شخصیتی دوست داشتنی باشد – هیچکس از مرگ بسیار چشمگیر در امان نیست.

کاترین هایگل در سال 2010 پس از بازی در شش فصل دکتر ایزی استیونز از نمایش خارج شد. ایزی از سیاتل زنده بیرون آمد ، اما طبق کتاب جدیدی ، سرنوشت این شخصیت می تواند متفاوت باشد.

مارک وایلدینگ به سردبیر لینت رایس در “چگونه یک زندگی را نجات دهیم؟

کاترین هیگل و جاستین چمبرز در مورد & quot؛ خاکستری & quot؛ & quot؛ & quot؛

هایگل و جاستین چمبرز در مورد “آناتومی گری”. مایکل دزموند/محتوای سرگرمی عمومی دیزنی از طریق گتی ایماژ

او گفت که ممکن است “امید” در ذهن همکارانش وجود داشته باشد که هایگل روزی دوباره این نقش را بازی کند. وایلدینگ ادامه داد: “کتی متعاقباً در مورد این که می خواهد دوباره به نمایشگاه برگردد و چند سال بعد همه چیز را به پایان برساند صحبت کرد ، اما این هرگز اتفاق نیفتاد.”

اما یکی دیگر از نویسندگان سابق “Grey’s” ، Jenna Bans ، در این کتاب گفت که تصمیم برای نکشتن Izzie یک انتخاب کاملاً داستانی بود که توسط خالق و نمایش دهنده آن زمان Shonda Rhimes انجام شد. بانز گفت که او به خاطر می آورد که تصمیم گرفته شده است زیرا “شوندا احساس می کرد که این یک راه غیرمنتظره است.”

کاترین هایگل و ساندرا اوه در & quot؛ خاکستری & quot؛ & quot؛ & quot؛

هایگل و ساندرا اوه در “آناتومی گری”. اسکات گارفیلد/محتوای سرگرمی عمومی دیزنی از طریق گتی ایماژ

طرفداران طولانی مدت به یاد خواهند آورد که ایزی در فصل ششم از سرطان جان سالم به در می برد و سپس از سیاتل گریس مرسی وست به دلیل اشتباهی که معتقد است شوهرش الکس کارف (جاستین چمبرز) مسئول آن است ، اخراج می شود.

ایزی در فصل پنجم “Grey’s Anatomy” هنگامی که فکر می کرد در حال مرگ است با الکس ازدواج کرد. او فقط در فصل ششم ظاهر می شود و سرانجام اوراق طلاق الکس را ارائه می دهد.

پایان کار زیاد بسته نمی شود ، اما هایگل در مصاحبه خروجی خود در سال 2010 به اینترتینمنت ویکلی گفت که رفتن ناگهانی این شخصیت “کار درستی بود” زیرا او احساس می کرد که ادامه حضور در سیاتل و سپس دوباره ترک “دستکاری” است. به مخاطب

کاترین هایگل در مورد & quot؛ خاکستری & quot؛ & quot؛ & quot؛

هایگل در “آناتومی گری”. اسکات گارفیلد/محتوای سرگرمی عمومی دیزنی از طریق گتی ایماژ

در فصل 16 ، ده فصل پس از خروج اصلی او ، می فهمیم که ایزی (خارج از صفحه) دوقلوهای الکس را در کانزاس پرورش می دهد. او از جنین هایی که در حین ابتلا به سرطان مبتلا شده بود برای باردار شدن استفاده کرد.

وقتی چمبرز در قسمت 16 فصل با عنوان “یک چراغ روشن بگذار” نمایش را ترک کرد ، شخصیت او الکس نشان می دهد که برای ملاقات با ایزی و بچه ها به کانزاس رفته است. هایگل در آن قسمت ظاهر نشد.

“چگونه می توان یک زندگی را نجات داد: داستان درون آناتومی گری” به خوانندگان بینش جدیدی درباره شگفت انگیزترین خروجی های شخصیت ارائه می دهد. در حال حاضر موجود است

مقاله اصلی را در Insider بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *