بلغور محیط دوسر همراه خود کره بادام زمینی، کاکائو را انتخاب کنید و انتخاب کنید موز


روز شخصی را دقیق همراه خود عالی کاسه جوی شگفت انگیز تنظیم کنید!

طرز تهیه صبحانه بلغور جو دوسر کاکائو کره بادام زمینی

این بلغور محیط دوسر خوش ذوق در داخل روزی کدام ممکن است زمان محدودی دارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است بخواهید عالی صبحانه مفید دارید، چند مورد آخر {دقیقه} اندازه می کشد به همان اندازه کنار هم قرار دادن شود! برای جوانان دقیق است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها واقعی به پنج ماده می خواهد. این بدست آورده اید را به همان اندازه وعده غذایی موارد زیر سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیر ! به یاد داشته باشید کدام ممکن است موز هر دو میوه دلخواه شخصی را اضافه کنید به همان اندازه شگفت انگیز خوش ذوق شود!

1 سروینگ دقیق می تنبل

چه یک چیز خواستن دارید

چرخ دنده مورد نیاز: بلغور محیط دوسر، کره بادام زمینی، کاکائو را انتخاب کنید و انتخاب کنید موز

  • 1/2 فنجان محیط دوسر
  • شیر آب دلخواه 3/4 پیمانه
  • 1 قاشق غذاخوری پودر کاکائو
  • 1 قاشق غذاخوری کره بادام زمینی (هر دو کره آجیل {مورد علاقه} بدست آورده اید)
  • 1/4 قاشق چایخوری وانیل

تاپینگ

  • 1 عدد موز
  • عالی چهارم فنجان شیر آب
  • 1 قاشق چایخوری شکر اسپرسو ای (اختیاری موجود)

دستور العمل کره بادام زمینی، جو، کاکائو و موز 2

نحوه راه اندازی فایل بلغور محیط دوسر همراه خود کره بادام زمینی، کاکائو را انتخاب کنید و انتخاب کنید موز اصل پختن شام

  1. کل شما چرخ دنده را علاوه بر این موز را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1/4 فنجان شیر آب در داخل عالی قابلمه همراه خود هم مخلوط شده کنید.
  2. همراه خود تکه های موز، عالی چهارم فنجان شیر آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر اسپرسو ای، برای سبک ارائه سرو کنید. ساده است!

خواه یا نه صبحانه مصرف کردن محیط را ساده کرد؟ اگر این {کار} را می کنید، حتماً تصویری به دلیل بلغور محیط دوسر شخصی همراه خود کره بادام زمینی، کاکائو را انتخاب کنید و انتخاب کنید موز انتشار کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما را در داخل آنلاین های اجتماعی fb را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینستاگرام [email protected] تگ کنید!

چرخ دنده مغذی در داخل {هر} وعده

مصرف شده همراه خود 1٪ شیر آب، کره بادام زمینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی قاشق چایخوری شکر اسپرسو ای اضافه شده تجزیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحلیل شد:

635 انرژی
101 خوب و دنج کربوهیدرات
پروتئین 28 خوب و دنج
17.0 خوب و دنج چربی ها
13.0 خوب و دنج فیبر

اصل العمل های جدیدترین هر دو مقالات غذایی مفید را به دلیل کف دست ندهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین درست در این لحظه در داخل نشریه ما پرونده شناسایی کنید!

Sound Bites عالی نشریه مصرف شده هفتگی است کدام ممکن است 1000 مشترک را به کف دست می آورد. نوشته شده شیفته خدمه ما به دلیل متخصصین مصرف شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصرف شده پرونده شده، شامل می شود مقالات، بازدیدها، اطلاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصل العمل ها.

شناخته شده به عنوان عالی جایزه ویژه، PDF به سبک “51 {حمله} میان وعده مفید” را برای بدست آورده اید نامه الکترونیکی می کنیم.

می خواهند اندیشه های خوش ذوق تری برای صبحانه هستید؟ ما آنها خواهند شد را گرفتیم!

چاپ دوستانه، PDF و ایمیل