بی بی کرم (BB) چیست؟ + فواید، طرز استفاده و تفاوت آن با سی سی کرم (CC) و سایر کرم ها


به گزارش ایمنا، بی بی کرم‌ها بیشتر از کرم پودرها و سایر محصولات آرایشی می‌شوند. بانوان برای صرفه‌جویی در زمان و حتی هزینه از این کرم‌ها استفاده می‌کنند. این کرم‌ها برای مسافرت عالی انتخاب می‌شوند چراکه می‌توانند به انواع محصولات مختلف مورد استفاده قرار گیرند. برای داشتن پوست شاداب و بهتر است در کنار بی بی کرم ها از محصولات دیگری هم استفاده کنید.

بی بی کرم چیست؟

BB مخفف Beauty Balm یا Blemish Balm است که به معنی بالم زیبایی یا کرم زیبایی هستند. شما با استفاده از بی بی کرم دیگر نیازی به کرم ضد آفتاب، پرایمر، کرم پودر و کانسیلر مشخص به همین دلیل در مواقعی که عجله دارید و زمان کافی برای آرایش کردن می‌توانید زمان خود را بسازید نصف کنید. بی بی کرم ها از محصولات مراقبتی و آرایشی به حساب می‌آیند و از پوست شما محافظت می‌کنند. این نوع کرم برای اولین بار در سال ۱۹۶۰ در کشور آلمان تولید شد. بی بی کرم‌ها گاهی دارای ویتامین‌های مغذی و مفید برای پوست هستند که پوست به خوبی تغذیه می‌کند و در برابر نور خورشید از آن استفاده می‌کند. صورت شما محافظت کنید کرده همچنین به آبرسانی پوست صورت، کمک زیادی کنند.

بی بی کرم ها برای چه پوستی مناسب هستند؟

بی بی کرم‌ها برای همه پوست‌ها از جمله پوست‌های چرب و خشک مناسب هستند. این نوع کرم پوشش دهی طبیعی‌تری نسبت به کرم پودر به وجود می آورد. رنگی بی بی کرم ها خیلی محدود تر از رنگی کرم پودر هستند. به دلیل اینکه بی بی کرم‌ها، متخصصان زیادی ندارند، نمی‌توانند فقط از این نوع کرم برای درمان مشکلات پوستی خود استفاده کنند. اگر پوست شما دارای آکنهجوش و لک است و دور چشم شما حالت تیرگی بهتر است از کرم پودرها و محصولات آرایشی قوی تر برای رفع این مشکلات استفاده کنید.

بی بی کرم (BB) چیست؟  + فواید، طرز استفاده و تفاوت آن با سی سی کرم (CC) و سایر کرم ها

چرا باید از بی بی کرم استفاده کنیم؟

بی بی کرم‌ها ترکیبات زیادی دارند و برای استفاده روزمره، محصولات چندمنظوره ای به می‌آیند. این کرم‌ها به راحتی و راحت جذب پوست می‌شوند و برای سلامت پوست مفید هستند. بی بی کرم ها دارای خواص ضد آفتابی، درمانی و می‌شوند و پوشش دهی نسبتاً خوب و در سطح متوسط ​​را برای ایجاد پوست می‌کنند. BB کرم‌ها باعث درخشش و شفافیت پوست هم می‌شوند.

فواید استفاده از بی بی کرم

  • کوچک کردن منافذ پوست
  • کنترل کردن
  • اصلاح ناهمواری های پوست
  • دارای SPF جهت حافظت از پوست در برابر نور خورشید
  • خاصیت روشن کنندگی پوست
  • دارای خواص آب‌رسان و خنک‌کننده
  • روشن کردن لک‌ها

روش استفاده از بی بی کرم

ابتدا پوست خود را تمیز کنید و بی بی کرم را به میزان کافی روی بلندر میکاپ بریزید و آن را روی صورت خود به خوبی محو کنید. می‌توان برای ایجاد پوشش دهی مناسب کنید مقداری کرم پور و کانسیلر را روی صورت خود بریزید و محو کنید. اگر برای مدت طولانی در معرض نور خورشید هستید می‌توانید از یک کرم ضدآفتاب استفاده کنید.

تفاوت بی بی کرم با کرم کننده رنگی

بی بی کرم‌ها فراتر از رنگ‌های مرطوب‌کننده هستند چراکه دارای خواص مراقبتی هستند و به خوبی از پوست شما محافظت می‌کنند اما می‌توانند رنگ‌های رنگی یک رنگ نسبتاً ملایمی را در جهت پوشش دهی کنند. صورت به وجود میآورند.

تفاوت بی بی کرم و پرایمر

پرایمر معمولاً بعد از استفاده از مصرف کننده و قبل از استفاده از کرم پودر استفاده کنند، می‌زند تا منافذ پوست را ببندد و آرایش کند، مدت زمان طولانی‌تری را روی پوست نگه دارد. شما می توانید بی بی کرم را جایگزین پرایمر کنید.

تفاوت بی بی کرم و کانسیلر

معمولاً کانسیلرها پوشش دهی نسبت به کرم پودر دارند و زمانی که احساس می کنند بی بی کرم ها پوشش خوبی را ایجاد می کنند نیست اند می‌توان از مقداری کانسیلر نیز استفاده کنید.

بی بی کرم (BB) چیست؟  + فواید، طرز استفاده و تفاوت آن با سی سی کرم (CC) و سایر کرم ها

تفاوت بی بی کرم و سی سی کرم چیست؟

CC کرم یک اصلاح کننده رنگ است و برای آن قرمزی یا زردی و یا لکهای موجود روی پوست شما را بپوشاند بهتر و مناسب تر است. سی سی کرم مانند بی بی کرم دارای سبک بافت اما قدرت پوشانندگی بهتری نسبت به بی بی کرم دارد چراکه دارای ترکیبات ضد پیری از جمله آنتي اکسیدان و کلاژن هستند. البته از هردوی این کرمها پایه و پایه بسیار خوبی برای آرایش شما بهتر است قبل از آرایش از این کرم ها استفاده کنید. این دو کرم دارای قدرت نرم افزاری فوقالعاده نیز هستند.

The post بی بی کرم (BB) چیست؟ + فواید، طرز استفاده و تفاوت آن با سی سی کرم (CC) و سایر کرم ها اولین بار در دایت نیوز پدیدار شد.