تردد در خیابان شیخ بهایی ممنوع استمحمدعلی سمیعی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: پس از آسفالت خیابان چهاربوغ عباسی چندین پروژه مهم در راستای زیباسازی خانواده ها و ایجاد محیطی آرام در حال اجراست.

وی افزود: هم اکنون سه پروژه عمرانی شامل سنگفرش خیابان شیخ بهایی، خیابان علم آرا و سنگفرش پارک شهید رجایی (پشت ساختمان ضلع شرقی چهارباغ) توسط سازمان تعمیر و نگهداری در حال انجام است. ما امیدواریم که بهبودها و مناطق 1 و 3 رضایت کسب و کارها را جلب کرده و شهروندان را تامین کند.

عباسی مدیر پروژه چهاربوغ به ویژگی های سه پروژه مهم عمرانی چهارباغ اشاره کرد و گفت: پروژه زیرزمین خیابان شیخ بهایی به طول حدود 60 متر و عرض 70 متر قطعا در حال اجراست. در حال حاضر به دلیل کم آبی رودخانه زاینده رود سعی شده است با طراحی و اجرای تاسیسات آبی نشاط را در پروژه های عمرانی به شهروندان بخشیم.

مجری طرح چهاربوغ ادامه داد: در پروژه خیابان شیخ بهایی سازه آبی به طول 29 متر و عرض یک متر و استخر مربع مدرن به طول 2 متر و عرض 2 متر در این خیابان احداث می شود.

سمیعی افزود: بتن به قطر حدود 10 سانتی متر در زیرزمین خیابان شیخ بهایی استفاده شد. مسدود کردن 20 سانتی متر اجرا شده که یکی از ویژگی های پروژه است، از این پس شاهد حرکت خودرویی بین چهارباغ عباسی تا کوچه هتل شیخ بهایی نخواهیم بود.

وی با بیان اینکه پروژه سنگ فرش خیابان شهید علم آرا به طول 210 متر تا خیابان آیت الله شمس آبادی نیز در حال انجام است و تاکنون 90 درصد پیشرفت داشته است، گفت: ظرافت خاص خود را دارد که در تلاش هستیم هر چه سریعتر به اتمام برسانیم. .

مدیر پروژه چهارباغ عباسی بیان کرد: این خیابان ۲۱۰ متر طول دارد و از سنگ های جدید ۴۰ سانتی متر مربع استفاده شده است. همچنین ساخت 3 پل بتنی، کارهای بهسازی مصالح در قالب مرمت انجام می شود و به منظور تامین امنیت و امنیت شهروندان، قرار است این پروژه تا یک ماه آینده به اتمام برسد.

وی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از پروژه های مهم که جزو شهرهای بدون حفاظت محسوب می شود پروژه پارک شهید رجایی پشت ضلع شرقی چهارباغ عباسی است که در حال حاضر 245 متر طول و هفت متر عرض دارد. مکانی مناسب برای مراسم و شهروندان می توانند با تبدیل شدن به نمایشگاه های شهری از آن نهایت استفاده را ببرند.