ترکیب احتمالی استقلال مقابل گل گهربه گزارش خبرنگار ایمنا، تیم فوتبال «استقلال» تهران پس از تعطیلات امروز شنبه 18 مهرماه به میدان می رود. بیست و یک روز مسابقات لیگ برتر در این ورزشگاه قرار است از ساعت 18:30 در هفته هفتم جام خلیج فارس آغاز شود. شهید قاسم سلیمانی گل گهر به مصاف تیم سیرجان می رود.

در زیر نگاهی داریم به ترکیب احتمالی استقلال مقابل گل گهر سیرجان؛

حسینی بدون استراحت در قفس از اتریش بازگشت

سید حسین حسینی دروازه بان تیم فوتبال ایستاگل تهران که چندی پیش در اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان در اتریش حضور داشت و به دلیل تشخیص کارلوش کی روش در دیدار تدارکاتی ایران مقابل سنگال به میدان رفت، به تهران بازگشت. . 16 مهر استقلال فقط یک روز تمرین داشت برای حضور در درون دروازه استقلال آماده باشید. با وجود دروازه بان های جوان دوم و سوم آبی پوش ساپینتو او در بازی مهم و حساس تیمش مقابل گل گهر همانند 6 هفته گذشته حسینی را در ترکیب اصلی قرار می دهد.

از بردگی – سیلوا – چاسمی بازیکن را نیمکت نشین می کنند؟

ریکاردو ساپینتو بدون تغییر در شش هفته اول لیگ برتر خط دفاعی اوبا سه مدافع مقابل حریف بازی کردند که این سه بازیکن عارف غلامی، روزبه چشمی و رافائل بودند. سیلوا آنها بودند؛ ولی مطابق با مشابه تمرینات اخیر سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند در اختتامیه لیگ. ساپینتو زندگی جدید در قلب خط دفاعی او ببخشید و بین سه مدافعش تغییراتی ایجاد کنید. خط دفاعی استقلال در شش هفته اخیر موفق شد 3 گل به ثمر برساند. صفحه ی تمیز اتفاق افتاد، فصل گذشته تا هفته ششم دروازه تنها یک بار و در 5 مسابقه باز شد صفحه ی تمیز انجام داد

ساپینتو و او نقشه جدیدی برای سرزمین میانه دارد

از اول فصل بیست ثانیه خط هافبک تیم فوتبال استقلال به خاطر تفکرات لیگ برتر فوتبال ساپینتو مهدی مهدی پور و آرش جزو 7 هافبک میانی هستند که بیشترین تغییرات را در این تیم داشته اند رضاوند آنها در هر 6 بازی به عنوان بازیکن اصلی یا تعویضی به میدان رفتند، سعید مهری، زبیر نیک نفس و عزیزبیک آمانوف آنها به ترتیب 5، 3 و 2 بار در جمع استقلال قرار گرفتند. همچنین در سیستم 3-4-3 ساپینتو، مدافعان راست و چپ نیز مدام تغییر کرده اند. رضا میرزایی، صالح حردانی و کوین پچ ابوالفضل جلالی در سمت راست و جعفر سلمانی در سمت چپ زمین و همین موضوع تشخیص چهار بازیکن استقلال را در میانه میدان دشوار می کند.

مسئله ساپینتو برای انتخاب دقیق ترین مهاجمان

تیم فوتبال استقلال پس از ناکامی مقابل نفت مسجد سلیمان و پکان تهران در هفته ششم مقابل نساجی مازندران با محمد محبی و مهدی. او رفت و پیمان بابایی وارد زمین شد و هر کدام از این سه بازیکن روی یک گل تاثیر داشتند. اما حالا سه هفته از آخرین بازی استقلال در لیگ می گذرد، ممکن است سه مهاجم استقلال دوباره تغییر کنند و سجاد شهبازادا جایگزین آنها شود. امیراسلان مطهری فرصت بازی مقابل گل گهر و خط دفاع را پیدا می کند ارتفاع آنتوانایی گلزنی در پاس های هوایی برای استقلال.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل گل گهر

سید حسین حسینی، سیاوش یزدانی، رافائل سیلواروزبه چشمی، مهدی مهدی پور، آرش رضاوندشاهزاده پچجعفر سلمانی، محمد محبی، مهدی او رفتسجاد شهبازادا.