ترکیب احتمالی رئال مادرید مقابل اوساسونابه گزارش سرویس ترجمه ایمنا و به نقل از آس، رئال مادرید امشب در سانتیاگو است برنابئو پس از تعطیلات ملی، او اولین بازی خود را مقابل اوساسونا انجام خواهد داد.

مادرید به شدت به پیروزی مقابل اوساسونا نیاز دارد، زیرا بارسلونا اکنون جایگاه اول جدول را از آنها گرفته است. دوباره برگشتن کسب سه امتیاز مقابل اوساسونا برای کسب آن بسیار مهم است. “بارسلونا” برد مایورکا او از رقیب همیشگی خود پیشی گرفته و مبارزه برای عنوان قهرمانی این فصل لالیگا بسیار جذاب و جالب است.

مردم کارلوف آنچلوتی آنها در این فصل رکورد کاملی دارند و 9 بازی از 9 بازی را برده اند. تقریباً همه بازیکنان برای بازی آینده “رئال” در دسترس هستند، اما برخی از اعضای این تیم نمی توانند در ترکیب حضور داشته باشند.

مودریچ و واسکز بازیکنانی هستند که بازی اوساسونا را از دست دادند. لوکا مودریچ او پس از بازگشت از کرواسی دچار مشکل همسترینگ شد و در حال حاضر تنها بازیکن مصدوم رئال مادرید است. اگرچه مصدومیت او جدی به نظر نمی رسد اما فعلاً نتوانسته با این تیم تمرین کند. لوکاس واسکز او همچنین به تمرینات تیمی بازگشته است، اما حضور او در بازی مقابل اوساسونا ضروری است. اما این بازیکن می تواند روز چهارشنبه در دیدار بعدی “رئال” در خانه به میدان برود معدن کار دونتسک برگزار شود، در دسترس باشد.

این گل برای رئال مادرید قابل پیش بینی است. تیبو کورتوا مثل همیشه، رئیس بازی باشید. این گلر این بازیکن بلژیکی بازی بی نقصی را انجام می دهد و تا مدت ها هیچکس نمی تواند به سطح او نزدیک شود.

در خط دفاعی، دنی کارواخال در سمت راست و فرلند افسردگی آنها در جناح چپ بازی می کنند، اما در مرکز دفاع تردید وجود دارد. آدار میلیتائو شاید او بازی کند، اما مشخص نیست که شریک او در دفاع چه کسی خواهد بود دیوید آلابا خواهد بود یا آنتونیو یکی دیگر. اگرچه موقعیت اصلی آلابا درست است اما این بازیکن در هر دو بازی تیم ملی اتریش به میدان رفت و بعد از اولین بازی دچار مشکل جسمی شد. شاید به همین دلیل باشد آنچلوتی ریسک نکنید و یکی دیگر از اول بازی کن او به دلیل محرومیت از آلمان زودتر برگشت و زمان بیشتری برای استراحت داشت.

در خط وسط، دنی سبائوس موقعیت خوبی برای شرکت در جای خالی مودریچ وجود دارد ناپدید شدن والورده او اخیرا بازی های زیادی برای کشورش اروگوئه انجام داده است و می تواند استراحت کند. شاید در کنار سبائوسشاهد استفاده از ترکیب عبور از روی و نمایشگری بازیکن 22 ساله رئال مادرید از قدرت کافی برای بازی منظم برای رئال مادرید برخوردار است، از سوی دیگر پس از جدایی. کاسمیرو با بازیکن تعویض کنید نمایشگری این کار آسانی نیست.

کریم در خط حمله بنزما او می خواهد به میادین بازگردد. ملی پوش فرانسوی سه بازی را به دلیل مشکل زانو از دست داده است، اما پس از بهبودی آماده است تا مقابل اوساسونا بازی کند. همچنین انتظار می رود بنزما، وینیسیوس کم اهمیت و رودریگو از ابتدا شامل بازیکنان باشید.

ترکیب احتمالی رئال مادرید مقابل اوساسونا:
کورتوا; کارواخال، میلیتائو، یکی دیگر، افسردگی; نمایشگری، سبائوس، عبور از روی; رودریگو، بنزما، وینیسیوس.