اسکات تائچ/گتی

طرفداران لیگ ملی فوتبال از NFL می خواهند که گزارش کامل خود را در فرهنگ محیط کار منتشر کند ، پس از آنکه ادعاهایی مبنی بر اینکه مربیان به طور مخفیانه عکس های برهنه آنها را از طریق ایمیل منتشر کرده اند ، منتشر شد.

ایمیل ها ، اولین بار توسط نیویورک تایمز دوشنبه ، ظاهراً توسط جان گرودن ، مفسر وقت ESPN ، به بروس آلن ، مدیر کل تیم فوتبال واشنگتن (که برادر گرودن ، جی ، را برای مربیگری تیم استخدام کرده بود ، و سپس قرمزها نامیده می شد) و چند نفر دیگر فرستاده شد.

طرفداران سابق هر دو تیم سه شنبه به دیلی بیست گفتند که از افشاگری ها وحشت زده شده اند ، اما تعجب نکرده اند.

هر دو تیم در سال های اخیر مورد شکایت طرفداران تیم خود قرار گرفته اند. تیم فوتبال واشنگتن به اتهام توزیع ویدئوی محرمانه و بدون سانسور از عکاسی تشویق کنندگان به مدیران ؛ Raiders به ​​دلیل عدم پرداخت حداقل دستمزد طرفداران خود. هر دو تیم خارج از دادگاه به توافق رسیدند.

طرفداران سابق NFL علیه جنسیت و سوءاستفاده صحبت می کنند: “ما شایسته احترام هستیم”

ایمیل های مربوط به گرودن – که پس از انتشار روزنامه در ایمیل های خود با کامنت های نژادپرستانه ، زن ستیزانه و همجنس گرا ، از مربیگری تیم لاس وگاس رایدرز استعفا داد – برخی از 650 هزار موردی بودند که محققان در طول تحقیقات درباره فرهنگ محیط کار در آن بررسی کردند. تیم فوتبال واشنگتن سال گذشته به دستور راجر گودل ، کمیسر NFL (که خود یکی از موارد توهین های خام گرودن بود) دستور داد. تحقیقات در ماه جولای با جریمه 10 میلیون دلاری علیه این تیم – یکی از شدیدترین جریمه های NFL – به پایان رسید و تابستان امسال برای بررسی ایمیل هایی که سخنگوی لیگ در بیانیه ای گفت “وحشتناک است ، دوباره آغاز شد. نفرت انگیز و کاملاً مغایر با ارزش های NFL است. “

این گزارش هرگز برای عموم یا زنانی که شکایت کرده اند منتشر نشده است. در عوض ، طرفداران تشویق شدند تا در مورد حادثه عکس برهنه در مطبوعات ، تقریباً چهار ماه بعد مطلع شوند.

ملانی کوبورن ، سرپرست تیم فوتبال واشنگتن به مدت چهار سال و مدیر بازاریابی تیم به مدت 10 سال گفت: “واقعاً شرم آور است که شاهد شواهدی بیشتر از سوء استفاده و نقض این تشویق کنندگان باشم که من با آنها همکاری نزدیک داشتم.” به

کوبورن افزود ، بسیاری از زنانی که از فیلم های پشت صحنه شکایت کردند ، به عنوان بخشی از حل و فصل آنها NDA را امضا کردند.

او گفت: “آنها در حال حاضر بیرون می آیند و می پرسند” چه خوب ، این فراتر از این دو ویدیو است. ” “من فقط می توانم احساس آنها را تصور کنم و صدایی ندارند.”

کوبورن در ماه فوریه (ماه ها قبل از اتمام تحقیقات) دادخواستی را آغاز کرد و از NFL خواسته بود تا این گزارش را به صورت عمومی منتشر کند و تیم تشویق کننده را که پس از حل و فصل به تیم رقص همراه تبدیل شده بود ، بازگرداند. او روز سه شنبه تماس خود را تکرار کرد و به The Daily Beast گفت: “می دانم که این ایمیل ها بسیار بیشتر از کجا آمده است.” بیش از 39،000 نفر این درخواست را از سه شنبه شب امضا کرده بودند.

Lacy Thibodeaux-Fields ، یکی از طرفداران سابق تیم Raiders ، پیام کوبورن را تکرار کرد. این مرد 35 ساله در سال 2014 از Raiders به ​​دلیل سرقت دستمزد شکایت کرد و باعث تشدید دعاوی مشابه توسط طرفداران سرتاسر کشور شد. تیم در نهایت با Thibodeaux-Fields و 100 زنی که در سال 2017 به لباس او پیوستند ، توافق کرد ، اما Raiderette سابق گفت که او هرگز عذرخواهی نکرده است.

او به دیلی بیست گفت که آخرین رسوایی ایمیل شواهدی بیشتر از “فرهنگ زن ستیزانه ، نژادپرستانه و بسیار جنسیتی” در NFL است و از آنها خواست تا گزارش کامل را منتشر کنند.

او گفت: “همه کسانی که NFL را پرداخت می کنند و از آنها حمایت می کنند ، مستحق این هستند که بدانند چه نوع افرادی این نمایش را اجرا می کنند و از چه چیزی حمایت می کنند.”

به ویژه تیم فوتبال واشنگتن در سال های اخیر با تعدادی از اتهامات طرفداران کنونی و سابق روبرو شده است. در سال 2018 ، دنیس گرین ، مدیر اجرایی سابق استعفا داد ، پس از اینکه گزارش شد که وی به عنوان بخشی از یک بسته کت و شلوار ، دسترسی به عکاسی تشویق برهنه را به مشتریان ثروتمند فروخته است. پنج نفر از تشویق کنندگان به نیویورک تایمز گفتند که آنها نیز ملزم به حضور در کلوب های شبانه با مردان بودند و به عنوان قرار ملاقات آنها عمل می کردند.

در حادثه ویدئویی پشت صحنه ، که اولین بار در سال گذشته توسط واشنگتن پست گزارش شد ، گفته می شود که از اعضای تیم فوتبال واشنگتن خواسته شده است که تصاویری از فیلمبرداری مایو بگیرند و آن را در یک ویدئو که فقط “نکات خوب” را نشان می دهد ویرایش کنند. نوک سینه های برهنه و ناحیه تناسلی در حالی که طرفداران تشویق لباس را تغییر می دهند یا موقعیت خود را تغییر می دهند ، در معرض دید قرار می گیرند. به گزارش پست ، ویدئوی 10 دقیقه ای پس از آن به صاحب تیم دنیل اسنایدر تحویل داده شد. (اسنایدر اتهامات را رد کرد.)

کانداس کورل ، که از سال 2016 تا امسال تیم را تشویق می کرد ، گفت که از اینکه چنین رویدادهایی به نظر می رسد که به اتهامات نژادپرستی یا همجنس هراسی در لیگ عقب می ماند ، بسیار ناامید شده است. کورل سیاه پوست می گوید: “این گزارش بیش از یک سال است که ادامه دارد و ما به عنوان قربانیان واقعی هنوز آن را ندیده ایم.” “اگر نبود [the New York Times article,] ما هرگز نمی دانستیم که این تصاویر از طریق سرورهای پست الکترونیکی بین این دو شخص بسیار مهم در NFL در حال گذراندن است. “

او افزود که مسائل زنان در NFL “در اولویت قرار نمی گیرند یا صادقانه به عنوان مسائل تلقی نمی شوند ، زیرا آنها زیر فرش قرار می گیرند ، مانند” اوه ، این کاری است که آنها می کنند ، این همان چیزی است که اتفاق می افتد. “

برخی تحقیقات 2020 را راهی برای رسیدگی به این مسائل تلقی کردند که سالها لیگ را به خود مشغول کرده است. بت ویلکینسون ، وکیل دادگستری در طول سال با 150 کارمند فعلی و سابق باشگاه فوتبال واشنگتن مصاحبه کرد. در پایان بررسی ، NFL گفت که محققان دریافتند که قلدری و ارعاب “اغلب در باشگاه اتفاق می افتد” و “تعداد زیادی از کارکنان زن گزارش کرده اند که در محل کار مورد آزار و اذیت جنسی و عدم احترام عمومی قرار گرفته اند.” باشگاه به 10 توصیه ویلکینسون از جمله نظرسنجی و آموزش های منظم فرهنگ ، نیروی کار متنوع تر و کارمند منابع انسانی اختصاص داده شده به تیم تشویق متعهد بود.

با این حال ، اسنایدر اجازه داشت مالکیت خود را حفظ کند و هیچ گزارش کتبی هرگز منتشر نشد. هر دو فاطما گوس گریوز ، مدیرعامل مرکز ملی حقوق زنان و کیم گاندی ، مدیرعامل سابق شبکه ملی پایان خشونت خانگی ، به مجله نیویورک تایمز در پایان تحقیقات ، تحریم ها کافی نبوده و این گزارش باید به طور کامل منتشر شود.

کورتنی دی یونگ ، جانباز 12 ساله تیم تشویق کننده ، سه شنبه این اظهارات را تکرار کرد.

وی در پاسخ به این سوال که می خواهد از NFL چه چیزی ببیند ، گفت: “من فقط می گویم گزارش عجیب را منتشر کنید.”

وی افزود: “بیایید کمی شفافیت داشته باشیم و سپس تصمیم بگیریم که برای پیشبرد چه کاری انجام دهیم.” بیایید از حمایت باشگاه پسران دست برداریم و فقط آن را آزاد کنیم. “

بیشتر در The Daily Beast بخوانید.

داستانهای برتر ما را هر روز در صندوق ورودی خود دریافت کنید. ثبت نام کن!

Daily Beast Membership: Beast Inside عمیق تر به داستانهایی که برای شما اهمیت دارد می پردازد. بیشتر بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *