بیایید به دنبال پیگیری برویم. ما واقعاً به تعدیل کننده های بیشتری نیاز داریم ، به ویژه کسانی که خارج از آمریکا هستند ، بنابراین زیردریایی به طور شبانه روزی کمک می کند. ما به دنبال افزودن چند کاربر با تجربه Reddit هستیم که علاقه زیادی به تغذیه دارند و تمایل به کمک به انتخاب / تغذیه / تغذیه به عنوان فضایی کالجی برای بحث تغذیه آموزنده دارند.

در اینجا چیزی است که ما از نامزدها به دنبال آن هستیم. لطفاً برنامه ها را به modmail ارسال کنید.

  1. تجربه اصلاح reddit عالی است ، اما لازم نیست. همچنین برای کمی تجربه کد نویسی. اگر سایر اشتراک ها را اصلاح می کنید و آیا تجربه مرتبط مانند تعدیل سایر انجمن ها / صفحات ، استفاده از ابزارهای وب پشتیبان و غیره را دارید ، به ما بگویید.

  2. مودها باید کاربران مکرر Reddit باشند. حالت ایده آل شخصی است که چندین بار در روز وارد Reddit می شود ، هنگام ورود به سیستم می تواند برای حل مشکلات با ناظر مدتی طول بکشد و قصد دارد این کار را در آینده ادامه دهد.

  3. شما باید یک بازیکن تیم باشید که مراحل و روش های زیر را شامل می شود ، از جمله استفاده از کانال های ارتباطی ، به گونه ای است که ما در یک صفحه باقی بمانیم و یک خط واحد و ثابت ارائه دهیم که تغذیه و کاربران اصلی را در اولویت قرار می دهد.

  4. شما باید فردی باشید که از اجرای قوانین راحت باشد و بتواند بدون باز خوردن ، عصبی شدن و تسلیم شدن ، از بازخورد تند / انتقادی غریبه ها در اینترنت استفاده کند.

اگر علاقه مند به درخواست هستید ، لطفاً به مدیران پیام دهید با توجه داشته باشید که همه نکات بالا را مورد بحث قرار می دهد (لطفاً از شماره گذاری استفاده کنید)به درخواست خود را به عنوان یک نظر در اینجا نگذارید.

به دنبال پستی با قوانین عادی هستید؟ برو اونجا!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *