تعیین کنید گیری ممکن پرسپولیس در برابر این توده ای هابه گزارش خبرنگار ایمنا، پس به همین دلیل چند قبلی هفته خنک شدن به عنوان یک نتیجه رویداد مقدماتی جام بین المللی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {تعطیلات} نوروزی، {فوتبال} ایران به همین دلیل روز جمعه به همین دلیل اوج گرفته شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همانطور که صحبت می کنیم کارکنان {فوتبال} پرسپولیس تهران اولیه ورزشی مناسب شخصی را در داخل 12 ماه 1401 را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل هفته بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید چهارم برگزار می تنبل. پیش فرض به مصاف هواداران تهرانی برود.

پرسپولیس پس به همین دلیل جذب می کند مقابل استقلال در داخل دربی تهران 49 امتیازی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود این کارکنان 6 امتیازی شکاف دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همانطور که صحبت می کنیم برای به کاهش کمتر از چند قبلی ساعتی این اختلاف، ممکن است بخواهید شکست کارکنان سخت رضا عناتی دارد.

در داخل {زیر} آرزو {داریم} به ارزیابی ترکیبی ممکن قرمزها {در این} دیدار بپردازیم:

خداحافظی لحظه ای همراه خود گوهرهای برازنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نصب شده

روز قبل از این خبری عجیب و غریب به همین دلیل اردوی پرسپولیس به گوش هواداران این کارکنان رسید کدام ممکن است حمید لاک پس به همین دلیل مشاجره را انتخاب کنید و انتخاب کنید {درگیری} همراه خود یحیی گل محمدی به همان اندازه اطلاع ثانوی به همین دلیل پرسپولیس حذف شد. احمد گوهری نیز پس به همین دلیل ورزشی در داخل دربی، موارد نه وظیفه ایمنی به همین دلیل دروازه تیمش را بر عهده خواهد گرفت.

کابوس مدافعان سرخ کلینچ خواه یا نه ممکن است تمام شدند؟

پرسپولیس در داخل 5 هفته قبلی به عنوان یک نتیجه خطاها مکرر دروازه بان را انتخاب کنید و انتخاب کنید موقعیت دفاعی او می رود 6 گل اکتسابی کرده است. درمانگاه استفاده بیشتر از نمی شود. فرشاد فرجی، علی نعمتی، سعید آقایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رامین رضاییان در داخل حفاظت 4 شخص ممکن است نیاز به به تیمشان پشتیبانی کنند به همان اندازه گل نخورد.

نیمه میانی در داخل حضور همیشگی اسدی است

در داخل جاده میانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالرضا اسدی ورزشی زودتر فیکس شده بود حالا غیر از هوادار به مصاف میلاد سرلک {می رود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمال الدین کمابنیا نیز وظیفه محافظت جاده هافبک را بر عهده دارد. حق احسان بهلاوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید توقف او می رود برای منصب بال مهدی الترابی هم دستش را دراز می تنبل به همان اندازه به گلزنی مهاجمان پرسپولیس پشتیبانی تنبل.

غیبت خدمه جان؛ چالشی اخیر در داخل جاده {حمله}

چند قبلی هفته پس به همین دلیل حضور وحید امیری در داخل ترکیبی پرسپولیس، ستاره سرخ پوشان 2 دیدار فعلی این کارکنان در داخل مرحله مقدماتی جام بین المللی به میدان سر خورد، مصدوم شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نمی تواند} پرسپولیس را جلوی چشمان هواداران همراهی تنبل. مهدی عبدی در داخل {حاشیه} حضور دارد شرزد tamrov ممکن است در داخل جاری راه اندازی جاده {حمله} اخیر برای پرسپولیس هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیاز به میدان دید این 2 مهاجم می توانند به همین دلیل پس مدافعان حریف بر بیایند هر دو خیر.

ترکیبی پرسپولیس مقابل هواداران

احمد جوهری، فرشاد فرجی، علی نعمتی، سعید آقایی، رامین رضاییان، رضا اسدی، کمال الدین کابینیا، احسان پهلوان، مهدی ترابی، شرزد tamrov را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهدی عبدی