بی خانمان ها در خیابان های لس آنجلس بدون سر و صدا می جنگند ، جایی که برای یک لحظه درخشان ، مردی بدون پول نقد ، بانویی را که بی شعور است ساکت می کند. از روز سه شنبه ، صفحه GoFund Me که به نام او راه اندازی شده بود بیش از 32000 دلار درآمد داشت.

ویدئوی ارسال شده توسط کاربر رسانه های اجتماعیFilmThePoliceLA هفته گذشته نشان می دهد که معترضان “ضد واکس” به رهبری زنی با یک مگافون در بلوار هالیوود سرگردان هستند.

سردسته گروه از همه گوش شنوا می پرسد: “آیا همه این افراد بی خانمان را در اطراف می بینید؟” “آیا آنها در خیابان با کووید مرده اند؟ ابدا. چرا؟”

پس از آن مرد بی خانمانی که ظاهراً بی سرپرست بود ، به معترض پاسخ می دهد: “چون من واکسن زده ام ، احمق!”

می توانی ببینی در اینجا تبادل کنید: (هشدار ، ویدیو حاوی زبان گرافیکی است)

او به راه خود ادامه می دهد ، اما نه قبل از آنکه لحظه ای صدای بلند را با شاخ گاو بکوبد.

هنوز مشخص نیست که رهبر اعتراض ضد واکسیناسیون است ، مخالف دستورات واکسن ، در مورد وجود COVID-19 شکاک است یا در موارد دیگر دچار اختلال است. به نظر می رسد نشانه های این تظاهرات تا حد زیادی مخالفت با دستورات را نشان می دهد.

پس از جمع آوری خود ، رئیس معترض همچنان در مورد “سطل های خطرناک زیستی” برای ماسک ها صحبت می کند و بدون کنایه می پرسد: “آیا کسی چیزی را زیر سوال می برد؟ بیدار شو! »

سپس گوینده می گوید اطرافیانش قبل از اعتراف “من هم می ترسم” ترسیده اند.

یک مستندساز باFilmThePoliceLA مردی را پیدا کرد که به شکلی شفاف به معترضان توضیح داد که واکسیناسیون زندگی را نجات می دهد. او به عنوان ری شناخته شد و گفت که اهل دنور است ، اما هفت سال است که در LA زندگی می کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *