توضیح سرمربی “منچستریونایتد” مبنی بر اینکه رونالدو در دربی منچستر بازی نمی کند!به گزارش خبرنگار ایمنا، کریستیانو رونالدو در جریان شکست 6-3 شیاطین سرخ در دربی منچستر. شهر روی نیمکت ماند و اریک تن آره دلیل آن توضیح داده شده است.

فوق ستاره پرتغالی که در این فصل فقط یک بار در لیگ برتر حضور داشته است، هرگز در ورزشگاه اتحاد حضور نداشت زیرا شیاطین سرخ شکست سنگینی را از رقیب سرسخت خود متحمل شدند. در حالی که یونایتد با چهار گل در نیمه دوم عقب بود، بسیاری از هواداران شیاطین سرخ را به سمت خروجی های ورزشگاه روانه کرد. آره رونالدو تصمیم گرفت که منصفانه نیست که او را در کانون توجه قرار دهد.

تن آره او به خبرنگاران گفت: من او را به خاطر احترام به کریستیانو و دوران فوق العاده اش به بازی نیاوردم. نکته دیگر مزیت بود، من می توانم آنتونی را انجام دهم رزمی چون او به دقایق بازی نیاز دارد، اما من نمی خواهم به آن اشاره کنم.

رزمی پس از ورود او به زمین، دو گل دیرهنگام برای یونایتد به ثمر رساند که شیاطین سرخ متوقف شدند شهر تلاش کردند و در نهایت با اینجا فوت و فن سلام ارلینگ هلند و یک فیل فودن برای میزبان شکست خوردند.

از آغاز فصل 2020/21، منچستریونایتد در 4 بازی لیگ برتر (در مقابل اسپرز در اکتبر 2020، مقابل لیورپول در اکتبر 2021، 4 گل در نیمه اول دریافت کرده است. برنتفورد آره مرداد 2022، از شهر دیروز) روز پنجشنبه مقابل شیاطین سرخ آمونیاک آنها در لیگ اروپا بازی می کنند و بازی بعدی آنها در لیگ برتر برابر اورتون است.