تیم ملی ایران 2 مدال برنز کسب کردبه گزارش خبرنگار ایمنا مهسا افسانا کاراته کای کشورمان در اولین دوره مسابقات کاتای انفرادی بانوان در لیگ جهانی کاراته وان حضور دارد سیری کوجالی ترکیه با 24.48 امتیاز در جایگاه اول و با 24.08 امتیاز در رده دوم قرار گرفت. افسونا در مرحله سوم این رقابت ها با 24.06 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت و جواز حضور در مسابقات را به دست آورد.

افسانا در دیدار ریتینگ این مسابقات به مصاف هادیتا جمال رفت و با کسب 24.74 امتیاز مقابل جمال که در کاتای انفرادی بانوان لیگ جهانی کاراته 1 با 24.46 امتیاز به مدال برنز دست یافت. سیری کوجالی ترکیه به سال 2022 رسید.

همچنین در وزن منهای 84 کیلوگرم مردان محمدرضا گیلانپور نماینده ایران در دور نخست 2 بر 1 به برتری رسید. حلیت تمیخال وی در دور دوم ترکیه را شکست داد و ویکتور پرز از اسپانیا را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد. وی در دور سوم جورج فدا از ایتالیا را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد.

گیلانپور 2 صفر در چهارمین مسابقه کنستانتین سازنده ماستروگیانی او از یونان شکست خورد و در دور پنجم مقابل حسن ارسلان از ترکیه شکست خورد و با حضور ارسلان در فینال، گیلانپور وارد جدول شد. صفحه متهم

کاراته کای در مسابقات وزن کشورمان 84 کیلوگرم است شارژ کردن 2 با نتیجه صفر ولادیمیر برزنکیسداز او صربستان را شکست داد و با همین نتیجه در دیدار رده بندی پیروز شد جلگه او فنلاند را شکست داد و برنده مدال برنز لیگ جهانی کاراته اول شد سیری کوجالی 2022 بود.