جایزه بزرگ سن سباستین برای «پادشاهان جهان».روایت و روایت ایمنو صفحه نمایشدر اسپانیا هفتادمین جشنواره بین المللی فیلم سن سباستین به کار خود پایان داد و در نهایت فیلم «پادشاهان جهان» این کارگردان به نمایش درآمد.لورا مورااین فیلم برنده جایزه صدف طلایی بهترین فیلم شد.

این فیلم محصول مشترک کلمبیا، لوکزامبورگ، فرانسه، مکزیک و نروژ است و داستان پنج نوجوان خیابانی را روایت می کند. مادلین آنها را در حالی دنبال می کند که به روستایی می روند تا به دنبال زمینی باشند که یکی از آنها به ارث رسیده است.

«لورا مورااو به عنوان یک کارگردان زن برنده جایزه برتر جشنواره سن سباستین شد و امسال فیلمسازان زن برنده جایزه برتر مهم ترین جشنواره های سینمایی شدند.کارلا درز“با فیلم”الکارازجایزه خرس طلایی برلین ولورا شاعرانآنها همچنین برای مستند All Beauty and Blood برنده شیر طلایی جشنواره فیلم ونیز شدند.

جایزه ویژه در بخش های دیگر هیئت نمایندگی داوران فیلم «دونده» به کارگردانی ماریان ماتیاس“محصول مشترک آمریکا، آلمان و فرانسه وارد شد و”جالب است کاوامورااو همچنین برای فیلم صد گل برنده صدف طلایی بهترین کارگردانی شد.

جایزه بهترین بازیگر مرد از نظر جنسیت خنثی جشنواره سن سباستین امسال نیز “رناتا لرمانبرای بازی در فیلم «جانشین ها» و بهترین فیلم از دید تماشاگران جشنواره، همین جایزه به فیلم «آرژانتین 1985» فیلمبرداری شده در استودیو فیلم سانتیاگو تعلق گرفت. متراجازه داده شد.