جسد پاسدار همدانی پیدا شدبه گزارش خبرنگار ایمنا، سیده مریم محمدی امروز – شنبه 28 آبان ماه – در جمع خبرنگاران با اشاره به شهادت شهید یاسین یاری، گفت: محیط زیست. ماهی تابه جوان گفت: عصر بیست و ششم نوامبر است، در راه بازگشت از ارتفاع، در جاده سنگی کوه سرد ملایر از ارتفاع سقوط کرد و بر اثر جراحات وارده به سر و جراحات ناشی از آن جان باخت.

وی ادامه داد: از روز پنجشنبه با هماهنگی مدیریت بحران منطقه و به دستور آن رهبری از تمامی امکانات موجود در بالاترین سطح برای جستجوی یاری فقید حراست استفاده شده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان: علیرغم جست و جو و تلاش اداره کل محیط زیست استان، هلال احمر، آتش نشانی و نیروی انتظامی و امنیتی با وجود استفاده از سگ. موتور جستجوی زنده; در روزهای 26 و 27 آبان ماه ردی از محیط بان فقید یاری پیدا نشد تا اینکه بامداد روز 28 آبان اداره حفاظت محیط زیست منطقه و محیط بانان موفق به کشف جسد متوفی شدند. هلال احمر و آتش نشانی او را از دیوارهای سنگی پایین آوردند

وی گفت: برای یافتن این جوان محیط بان، کارگروه جمعیت هلال احمر با مشارکت مدیرکل حفاظت محیط زیست استان، دو تیم انست قلاده سگ و تیم امداد و نجات کوهستان ملایر و گروه های مردمی به جست و جو پرداختند. منطقه حفاظت شده به مدت دو شبانه روز جستجو شد.

محمدی افزود: رساندن جسد این محیط بان به قعر کوه حدود سه ساعت به طول انجامید و فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور نیز از ابتدای عملیات جست و جو در محل حضور یافت.

وی بیان کرد: وی این حادثه تلخ را به خانواده داغدار و جامعه محیط زیست کشور تسلیت گفته و ضمن ابراز احساسات نسبت به این حادثه از همکاری دستگاه های امنیتی، امدادی و انتظامی تقدیر و تشکر می کنم. و همچنین گروه های اجتماعی.