افراد زیادی هستند که به دنبال روش های مختلف برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از یک سری جوشانده ها و نوشیدنی ها است. در این مقاله انواع جوشانده های کاهش وزن را بررسی می کنیم.

بهترین جوشانده برای کاهش وزن:

بسیاری از مردم برای کاهش وزن از قرص های رژیمی و جوشانده و نوشیدنی های کاهش وزن استفاده می کنند. استفاده از جوشانده ها برای کاهش وزن در کنار تغذیه مناسب و ورزش بسیار مثر است. در این بخش از مقاله ما چند جوشانده برای کاهش وزن ارائه می دهیم.

سرکه سیب

سرکه سیب

مخلوط سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب افزایش سوخت و ساز بدن و احساس سیری در فرد است. هفت لیوان سرکه سیب برای تهیه این مخلوط و هر لیوان به مدت یک روز در هفته مورد نیاز است. برای افزایش کارایی ، از آب لیمو و نعناع به همراه سرکه سیب استفاده کنید. شما باید هر روز از یک فنجان از این جوشانده استفاده کنید. همچنین می توانید از فریزر برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

جوشانده دارچین: دارچین چربی سوز است و قند خون را پایین می آورد. برای تهیه این مخلوط از یک تکه دارچین ، زنجبیل ، کمی عسل و یک لیوان آب گرم استفاده کنید. شما باید از این جوشانده یک بار در هفته استفاده کنید.

چای جینسنگ معجزه آسا این جوشانده انرژی و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این مخلوط از دو تکه جینسنگ ، کمی دارچین و عسل را مخلوط کنید. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه روی اجاق گاز قرار دهید. بعد از پخت جوشانده را بخورید.

اگر به دنبال نوشیدنی های ساده تری هستید ، توصیه می کنم مقاله خاکشیر را برای کاهش وزن مطالعه کنید.

ترکیبی از آناناس و زنجبیل

    آناناس و زنجبیل

ترکیب آناناس و زنجبیل: زنجبیل خاصیت چربی سوزی دارد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین دارای فیبر زیادی است که به شما احساس سیری می دهد. همچنین دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان و فاقد چربی است. برای تهیه این مخلوط ، یک لیوان آب آناناس ، پرتقال ، یک لیوان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ را با هم ترکیب کنید. این مواد را در مخلوط کن بریزید و سپس میل کنید. این نوشیدنی را می توان قبل از پیاده روی استفاده کرد.

مخلوط انار: آب انار کالری کمی دارد اما از نظر انرژی بسیار زیاد است. یک لیوان آب انار را با یک چهارم فنجان آب مخلوط کنید. این به طور همزمان کالری را افزایش می دهد و سیری زیادی دارد. می توانید هر زمان که می خواهید آب انار بنوشید ، اما قبل از ورزش بهتر است.

جوشانده برای کاهش وزن با زنجبیل و لیمو

جوشانده برای کاهش وزن با زنجبیل و لیمو

زنج ترکیب زنجبیل و لیمو: این مخلوط حاوی مقدار زیادی ویتامین C و آنتی اکسیدان است. بدن را سم زدایی می کند که در نهایت منجر به آزاد شدن سموم از بدن و در نهایت منجر به کاهش وزن می شود. دو انگشت زنجبیل تازه را با لیمو ترکیب کنید. این مخلوط را در مخلوط کن بریزید و با هم مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از زیره استفاده کنید. مخلوط را صاف کرده و صبح بنوشید.

تمشک و لیمو ترش: لیمو حاوی مقدار زیادی ویتامین C است و به دلیل داشتن خواص آنتی اکسیدانی می تواند سموم را از بدن خارج کرده و رادیکال های آزاد را از بین ببرد. تمشک همچنین دارای کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. در نهایت ، منجر به کاهش وزن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید مقداری تمشک را با نصف لیمو ترش مخلوط کنید.

مخلوط گریپ فروت و خیار: گریپ فروت دارای خاصیت چربی سوزی است و کبد را تمیز می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این جوشانده خاصیت کاهش وزن حتی در حالت استراحت را دارد. برای تهیه این مخلوط ، خیار را بریده و با یک لیوان آب ، گریپ فروت ، لیمو و کمی نعناع مخلوط کنید.

شما باید از این جوشانده سه تا پنج بار در روز استفاده کنید. فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در این جوشانده باعث کاهش وزن فرد می شود. علاوه بر تمام جوشانده های ذکر شده ، داروهای گیاهی برای کاهش وزن نیز وجود دارد. البته ، شما باید نحوه استفاده کامل از آن را بدانید تا این مهم را با کلیک روی اطلاعات خود در مورد داروهای گیاهی کاهش وزن را کلیک کنید.

چای سبز و زنجبیل

چای سبز و زنجبیل

چای سبز و زنجبیل: چای سبز یکی از چای های قدیمی است که برای کاهش وزن استفاده می شود. ترکیب چای سبز با زنجبیل خواص کاهش وزن آن را افزایش می دهد. مصرف یک لیوان از این جوشانده قبل از تمرین ، اثر آن را افزایش می دهد.

ش مخلوط آن از لیمو و فلفل سیاه: فلفل دارای خواص چربی سوزی زیادی است و ترکیب آن با فلفل این خاصیت را افزایش می دهد. با داشتن برنامه غذایی سالم و استفاده از این جوشانده می توانید کاهش وزن دلخواه را احساس کنید. یک لیوان آب را با نصف لیمو ترش ترکیب کرده و کمی فلفل سیاه به آن اضافه کنید تا این مخلوط حاصل شود. این مخلوط باعث هضم بهتر غذا می شود و فرد احساس سیری می کند.

مخلوط هندوانه و زغال اخته: این مخلوط دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و باعث سم زدایی بدن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید 7 فنجان هندوانه را با یک فنجان بلوبری بدون هسته و یک چهارم آب لیموترش مخلوط کنید. جوشانده را خوب مخلوط کرده و از طریق صافی صاف کنید. بعد از یک تمرین م effectiveثر از این جوشانده استفاده کنید.

برای مطالعه: قرص متفورمین برای بارداری

مخلوطی از آناناس و دارچین

ترکیب آناناس و دارچین: آناناس حاوی موادی است که باعث بهبود هضم و کاهش التهاب می شود. دارچین همچنین یک ماده خوب برای کاهش وزن است. یک لیوان آناناس خرد شده و نصف قاشق چایخوری پودر دارچین را با 2 قاشق غذاخوری آب لیمو مخلوط کنید تا این مخلوط حاصل شود.

تم ترکیب تمشک: تمشک را می توان برای کاهش وزن آماده کرد. تمشک دارای آنتی اکسیدان های زیادی است که باعث سم زدایی آنها می شود. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این مخلوط ، 4 تمشک ، 4 بلوبری ، 4 تکه خیار ، کمی یخ و آب را با هم ترکیب کنید و سپس جوشانده را به مدت نیم ساعت در یخچال بگذارید و سپس بنوشید.

ترکیب کرفس و لیمو: کرفس و لیمو دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات کمی هستند. وقتی این دو ماده با خیار ترکیب شوند ، خواص آنها را دو چندان می کند. خیار ، کرفس و لیمو را در مخلوط کن بریزید و در یک لیوان بخورید.

مخلوط کدو تنبل: کدو دارای خواص زیادی است و به کاهش قند خون و کاهش وزن کمک می کند. کدو سبز ، خیار ، سیب ترش یا سیب صورتی را مخلوط کنید تا مخلوطی حاصل شود. صبح و عصر از این جوشانده استفاده کنید. همچنین می توانید از این جوشانده بعد از تمرین برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

جوشانده برای کاهش وزن ران:

در قسمت قبل ، جوشانده هایی که معمولاً باعث کاهش وزن می شوند را معرفی کردیم. در این قسمت می خواهیم ضعف ران ها را ارائه دهیم. برای این منظور از مخلوط جوش شیرین استفاده می شود. این جوشانده برای کاهش وزن نیز مناسب است. سایر مزایای جان شیرین عبارتند از:

التهاب را کاهش می دهد.
PH و روند بهبود را متعادل می کند.
energy تولید انرژی و افزایش کارایی.
علائم عفونت ادراری را از بین می برد.
دارای خواص ضد اسید است.
برای تهیه جوش شیرین ، دو قاشق غذاخوری آب لیمو را با نصف قاشق چایخوری جوش شیرین ترکیب کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید صبح ها با معده خالی از این جوشانده استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. این جوشانده خاصیت چربی سوزی دارد و از تعدادی از سرطان ها جلوگیری می کند. این نوشیدنی فواید دیگری نیز دارد که عبارتند از:

کاهش ردن کاهش استرس ؛
شیش از سرطان جلوگیری می کند؛
● می تواند سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرد.
تعادل pH را حفظ می کند.
برای به دست آوردن نتیجه دلخواه از این جوشانده ، باید روزانه دو لیتر آب بنوشید. همچنین از غذاهای ارگانیک و تازه استفاده کنید. مصرف روزانه میوه ها و سبزیجات به دستیابی به نتیجه مطلوب این مخلوط کمک می کند. ورزش منظم نیز نقش مهمی در تأثیر این جوشانده دارد.

جوشانده سینوهه برای کاهش وزن:

جوشانده سینوهه برای کاهش وزن:

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از نوشیدنی ها و جوشانده ها برای کاهش وزن است. انواع جوشانده های کاهش وزن را در قسمت های قبل معرفی کردیم. یکی از نگرانی های افراد دارای اضافه وزن چربی انباشته شده در اطراف شکم و لگن است.

نوشیدنی ها و جوشانده ها می توانند این چربی ها را از بین ببرند و باعث تناسب اندام شوند. انواع مختلفی از جوشانده ها و نوشیدنی ها وجود دارد و از مواد گیاهی استفاده می کنند. این ترکیبات گیاهی دارای خواصی هستند که باعث سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم بدن و در نهایت کاهش وزن می شوند. همچنین ، گروهی از جوشانده ها دارای خاصیت سم زدایی و سم زدایی بدن هستند.

طرز تهیه جوشانده سینوهه:

طرز تهیه جوشانده سینوهه:

انواع زیادی از نوشیدنی ها چربی سوزی می کنند و در نهایت باعث کاهش وزن می شوند. ما در ابتدای مقاله به بسیاری از این نوشیدنی ها اشاره کردیم. در زیر جوشانده ای برای کاهش وزن ارائه می دهیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی می تواند تاثیر بسزایی در از بین بردن چربی اضافی بدن داشته باشد. با مصرف این نوشیدنی در طول هفته می توانید به نتیجه بسیار خوبی برسید. موز سرشار از پتاسیم است و می تواند سموم را دفع کرده و ماهیچه ها را تقویت کند.

مواد لازم برای تهیه این اسموتی یک موز ، یک پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق غذاخوری آب پنیر ، یک قاشق غذاخوری دانه کتان و یک قاشق غذاخوری روغن نباتی است.

طرز تهیه این اسموتی بدین صورت است که باید این مواد را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. بهترین زمان برای خوردن این اسموتی صبح است زیرا انرژی زیادی وجود دارد.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاصیت سم زدایی و تقویت کننده دارد. همچنین چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کند که در نهایت به کاهش وزن شما کمک می کند.

مواد تشکیل دهنده این نوشیدنی چهار تمشک ، چهار بلوبری ، آب معادل مقدار کمی آب معدنی ، چهار تکه خیار کوچک و کمی یخ است.

برای تهیه این نوشیدنی لازم است تمام مواد ذکر شده را در یک لیوان آب بریزید و به مدت سی دقیقه در یخچال قرار دهید. این به جذب خواص میوه در آب کمک می کند.

خلاصه:

نرخ چاقی در سراسر جهان در حال افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی دور شکم و باسن تناسب اندام را مختل می کند و بسیاری از افراد تمایل دارند این چربی را از بین ببرند. یکی از راه های کاهش وزن و کاهش وزن استفاده از نوشیدنی هایی است که از موادی ساخته شده اند که می توانند متابولیسم بدن را افزایش دهند.

استفاده از جوشانده ها فقط برای کاهش وزن جواب نمی دهد. در عوض ، شما باید از رژیم غذایی مناسب پیروی کنید و ورزش را در برنامه هفتگی خود قرار دهید.

انواع مختلفی از این نوشیدنی ها وجود دارد که هر یک از آنها از مواد مختلفی تشکیل شده است که بیشتر گیاهی هستند. هر یک از این مواد دارای خواص خاصی هستند که در نهایت باعث می شود نوشیدنی دارای خاصیت کاهش وزن و چربی سوزی باشد. در این مقاله انواع مختلفی از نوشیدنی های مورد استفاده برای کاهش وزن را ارائه کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *