جو روگان ، سرشناس پادکست ، گفت که وی ضد واکسن نیست و چندین ماه پیش تلاش کرد واکسیناسیون COVID-19 را در لاس وگاس دریافت کند ، اما به دلیل برنامه ریزی درگیری ، قرار ملاقات را از دست داد.

روگان که ماه گذشته تست کووید -19 مثبت داشت ، نیاز به واکسن های دسته جمعی برای رویدادهای بزرگ مانند نمایش های کمدی در اوایل سال را کم اهمیت جلوه داده بود. او چهارشنبه در پادکست خود ، The Joe Rogan Experience ، خبرنگار اصلی پزشکی CNN ، دکتر سانجی گوپتا ، میزبانی کرد تا درباره ویروس کرونا و واکسن ها بحث کند.

روگان گفت که بر اساس تجربه خود در زمینه ابتلا به کووید -19 و بهبودی سالم ، روش فردی که آنتی بادی را حمل می کند نباید متقابلاً-از مصونیت طبیعی یا از طریق واکسن-منحصر به فرد باشد و می تواند هر دو باشد.

جو روگان میزبان وزن UFC 264 در T-Mobile Arena است.

روگان در پادکست گفت: “بهتر است به ویروس مبتلا شده و بهبود یابیم و ایمنی شگفت انگیزی داشته باشیم.” “شما می دانید که من فکر می کنم شما باید چه کار کنید؟ من فکر می کنم باید واکسیناسیون کنید و سپس بیمار شوید. به همین دلیل است: زیرا در این صورت واکسن شما را از عفونت بد محافظت می کند و سپس به ویروس کرونا مبتلا می شوید ، بنابراین ایمنی قوی را دریافت می کنید. از خود بیماری واقعی برخوردار است. “

ایورمکتین: تست جو جوگان مثبت است و می گوید داروی ضد کرم ضد کرم مصرف می کند

CNN: جو روگان پوشش رسانه ای درمان کووید خود را زیر سال می برد

واکسن COVID-19 از نظر علمی به عنوان بهترین روش ممکن برای کند کردن COVID-19 اثبات شده است و مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها به آمریکایی ها توصیه می کند واکسن را دریافت کنند. طبق اطلاعات ارائه شده توسط بنیاد خانواده Kaiser ، بیش از 90،000 مرگ ناشی از COVID-19 در ایالات متحده در میان بزرگسالان واکسینه نشده وجود داشته است و این ویروس عامل اصلی مرگ و میر در ماه سپتامبر بوده است.

روگان در ماه آوریل در پادکست خود گفت: “من یک فرد ضد واکس نیستم” ، اما “من فقط گفتم ، فکر نمی کنم اگر شما یک فرد جوان و سالم هستید ، به آن احتیاج داشته باشید.” وی افزود در آن زمان ، وی برای واکسیناسیون جانسون و جانسون کووید ، با احترام UFC برنامه ریزی شده بود ، اما زمانی که برای برنامه ریزی مجدد رفت ، مقامات بهداشتی فدرال آن واکسن را متوقف کردند.

گوپتا ، که به مدت سه ساعت به پادکست روگان پیوست تا در مورد جدی دریافت واکسیناسیون به مخاطبان روگان برسد ، به روگان فشار آورد و گفت “این یک راهبرد نیست که توصیه کند افراد آلوده شوند.”

روگان به گوپتا گفت که این هرگز قصد او نبوده ، بلکه بیشتر به احترام به چندین طرف معادله است. روگان از CNN به دلیل خارج کردن رژیم درمانی COVID-19 و “دروغ گفتن در مورد مصرف داروهای اسب” ، “خطرناک” انتقاد کرد. موضع گیری او بیانگر اظهارات عمومی قبلی در مورد CNN در زمانی است که وی تهدید به شکایت از این شبکه کرد.

برای درمان علائم خود ، 54 ساله در اینستاگرام گفت که در میان سایر درمان های اثبات نشده به داروی ایورمکتین روی آورده است. او همچنین گفت که آنتی بادی های مونوکلونال را مصرف کرده است که اثبات شده است که مثر هستند.

Ivermectin توسط سازمان غذا و دارو برای استفاده مردم و حیوانات برای درمان عفونت های انگلی ، عمدتا در دام تأیید شده است. این آژانس در وب سایت خود اعلام کرده است که استفاده از هر گونه درمانی برای COVID-19 که توسط FDA تأیید یا مجاز نشده است ، مگر اینکه بخشی از آزمایش بالینی باشد ، “می تواند آسیب جدی ایجاد کند.”

گوپتا اولین کسی نیست که مخالف دیدگاه های روگان است. دکتر آنتونی فائوچی ، کارشناس ارشد کشور در زمینه بیماری های عفونی ، از موضع روگان در مورد واکسن در ماه آوریل انتقاد کرد. گوپتا ، علیرغم مخالفت ، موضع روگان را در ستون جداگانه ای در CNN مورد احترام قرار داد.

او نوشت: “حدس می زنم بخش کوچکی از من فکر می کردم که ممکن است نظر جو روگان را در مورد واکسن ها تغییر دهم.” “پس از این آخرین مبادله ، متوجه شدم که احتمالاً بیهوده است. ذهن او تصمیم گرفته بود ، و همیشه اطلاعات غلط زیادی وجود داشت که به طور مرتب برای حمایت از اعتقادات او بسته بندی شده بود.”

پادکست روگان ، The Joe Rogan Experience ، در سال 2009 راه اندازی شد و از آن زمان به بعد به یکی از محبوب ترین پادکست های کشور تبدیل شده است. در سال 2020 ، Spotify کتابخانه پادکست روگان را برای یک قرارداد 100 میلیون دلاری خریداری کرد.

این مقاله در ابتدا در USA TODAY ظاهر شد: جو روگان تقریباً واکسن COVID را دریافت کرد ، به دیگران می گوید: “پس مریض شو”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *