حفاظت از پرتویی از طارمی از هر جهت/ ما تا ابد با مهدی هستیم!به گزارش خبرنگار ایمنا، تیم فوتبال «پورتو» پرتغال دو هفته پیش در هفته هفتم لیگ برتر پرتغال به مصاف استوریل پرایا رفت که گل دقیقه 99 مهدی طارمی در پنالتی آنها را از شکست نجات داد و به تساوی یک بر یک رسید. یک قرعه کشی مهدی طارمی پس از پایان مسابقه در حاشیه مقابل دوربین اسپورت تی وی قرار گرفت و با سوالی تعجب برانگیز و جنجالی مواجه شد. خبرنگار این شبکه درباره شبیه سازی و تلاش برای گرفتن پنالتی از طارمی سوالی پرسید که طارمی با اشاره به اتفاقات بازی با اتلتیکو مادرید مصاحبه را نیمه تمام به پایان رساند.

برخورد به ظاهر عمدی با مهدی طارمی باعث شد تا سرجیو کونسسو، سرمربی پورتو، برای مهاجم ایرانی تیمش کمک بگیرد و او نیز از صحبت با شبکه ورزش خودداری کرد. همچنین “فرانسیسکو جی مارکز” مدیر ارتباطات باشگاه “پورتو” سوال خبرنگار پرتغالی از طارمی را محکوم کرد و نوشت که رفتار خبرنگار “اسپورت تی وی” در بازجویی از طارمی شرم آور بود. این مردان شجاع هرگز در زندگی خود سوال سختی در مورد لیسبون نخواهند پرسید. سرجیو کونسسائو به نشانه اعتراض در مصاحبه شرکت نکرد.

ویتور برونو در مصاحبه اخیر خود گفت: طارمی و پپه انسانیت و حرفه ای بودن خود را به همه نشان دادند. متأسفانه زمان به گونه ای است که چنین حملاتی اتفاق می افتد. چند روز پیش به په په هم حمله شد. وظیفه ما این است که فرهنگ ورزش را به شکل ویژه ای بالا ببریم و به آموزش بهتر نسل جدید کمک کنیم. اینجا، در این خانه، ما همیشه با پپه و طارمی خواهیم بود.