راهنمای خرید پنیر آمریکایی

پنیر فرآیندی آمریکایی اغلب به صورت بلوک فروخته می شود ، در برش های جداگانه بسته بندی می شود (گاهی اوقات پنیرهای تکی) ، گاهی اوقات با روکش پلاستیکی یا کاغذ مومی که آنها را جدا می کند.

هنگام خرید ، منبع معتبری را بررسی کنید و برچسب ها را بخوانید تا مطمئن شوید محصول در تاریخ انقضا به خوبی در دسترس است.

همچنین ، ظاهر ، بو و طعم را بررسی کنید. در صورت طعم قوی (آمونیاک) ، شیر ترش ، بوی ناخوشایند اجتناب کنید. اگر تمیز و عاری از کپک ، لکه های نرم و غیره است ، به دنبال وسایل تزئینی باشید.

ذخیره سازی

مانند بسیاری دیگر از پنیرهای تازه ، پنیر فرآوری شده آمریکایی نیز اگر در دمای اتاق نگهداری شود ، حتی به مدت چند ساعت به سرعت خراب می شود.

در خانه ، زیر سطل سبزیجات/میوه بین 35 تا 45 درجه فارنهایت و سطح رطوبت بالا ذخیره کنید.

اگر پنیر ذخیره شده و بسته بندی شده بیش از حد خشک شد ، آن را دور بریزید ، بافتی لزج ایجاد کنید و بوی آمونیاک یا هر گونه بوی نامطبوع را نشان دهید.

مصارف آشپزی پنیر آمریکایی

پنیر آمریکایی یک پنیر فراوری شده پاستوریزه در ایالات متحده است که معمولاً به دلیل افزودن رنگ خوراک آناتو به رنگ نارنجی است ، اما می تواند خامه ای یا سفید نیز باشد.

پنیر آمریکایی یک ماده فوق العاده است که به طعم غذاهای دیگر که با آن ترکیب شده است می درخشد بدون این که از طعم و مزه خاص خود دست کشید.

در دمای پایین به آرامی ذوب می شود بدون اینکه چرب یا دانه دار شود. هنگامی که ذوب می شود جریان نمی یابد و به راحتی با سس های غذای داغ مخلوط می شود و طعم پنیری منحصر به فرد خود را در سراسر مخلوط اضافه می کند.

به طور سنتی بری را به صورت گوه های کوچک خرد می کنند و با ترقه های نان تست ساده می خورند. همچنین می توانید آن را با انواع مواد افزودنی و نوشیدنی ترکیب کنید. از بری آب شده در بسیاری از غذاهای مختلف استفاده کنید تا از خوشمزه بودن و خوشمزه بودن آن لذت ببرید.

بری را به صورت ورقه های مثلثی برش دهید. پوست آن همراه با بقیه پنیر قابل خوردن است.

در اینجا برخی از نکات ارائه شده است

برش و برگر پنیر فرآیند آمریکایی. با احترام: مارکو کاسموس
  • این پنیر برای غذاهایی مانند ساندویچ پنیر کبابی ، چیزبرگر و املت پنیر ترجیح داده می شود.

  • تک پنیر آمریکایی یکی از اقلام لبنی آماده استفاده در ساندویچ ، همبرگر ، تنقلات پنیری ، سوپ و سس ، غذاهای پر پنیر ، محصولات پخته شده ، سبزیجات در سس پنیر ، آماده سازی گوشت و نان است.

  • پنیر آمریکایی اغلب در تهیه سبک جنوبی استفاده می شود پنیر پیمنتو، مخلوط شده یا به صورت خمیری صاف یا تکه تکه درآمده تا در غلاف یا اسپرد استفاده شود.

مشخصات ایمنی

پنیر فرآوری شده آمریکایی یکی از چربی های اشباع بسیار زیاد ، کلسترول و مواد غذایی سدیم است.

رژیم غذایی با نمک زیاد ممکن است باعث احتباس آب و افزایش فشار خون شود.

این ماده حدود 18.1 گرم چربی اشباع و 98 میلی گرم کلسترول (32.6 درصد از میزان توصیه شده روزانه مصرف شده)/3.5.5 اوز را تشکیل می دهد و این ماده را به یکی از اقلام غذایی با چربی اشباع/کلسترول بالا تبدیل می کند. چربی های اشباع شده LDL (کلسترول بد) شما را افزایش می دهد که خطر بیماری های قلبی و سکته را افزایش می دهد.

از طرف دیگر ، انواع پنیرهای کم چرب یا بدون چربی ممکن است برای افرادی که رژیم دارند ، توصیه شود.

(سلب مسئولیت پزشکی: اطلاعات و راهنماهای مرجع در این وب سایت فقط برای اطلاعات عمومی خواننده در نظر گرفته شده است. از این دارو برای تشخیص مشکلات سلامتی یا برای اهداف درمانی استفاده نمی شود. این جایگزینی برای مراقبت های پزشکی ارائه شده توسط یک متخصص بهداشت مجاز و مجاز نیست. لطفاً برای هرگونه مشاوره در مورد داروها ، با ارائه دهنده خدمات درمانی خود مشورت کنید.)

همچنین بخوانید ≻≻-

≻≻ پنیر فتا ارزش غذایی.

≻≻ پنیر چدار ارزش غذایی.

≻≻ پنیر ریکوتا ارزش غذایی.

≻≻ بازگشت به محصولات لبنی از جانب پنیر آمریکایی ارزش غذایی.

≻≻ بازگشت به صفحه نخستبه

منابع بیشتر:

  1. پایگاه ملی تغذیه USDA. (در پنجره جدید باز می شود).

  2. سازمان غذا و داروی آمریکا -CFR – کد مقررات فدرال عنوان 21. (در پنجره جدیدی باز می شود).

  3. محصولات مورد نیاز USDA-DPPC5-فرآیند پاستوریزه پنیر آمریکایی برای استفاده در برنامه های داخلی. -pdfدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *