خبر خوب پپ گواردیولا برای هواداران منچسترسیتی!به گزارش ایمنا، پپ گواردیولا گفت که وضعیت ارلینگ هالند پس از منتفی شدن مصدومیت خوب است و منچسترسیتی آماده استقبال مجدد از او است.

مهاجم نروژی پس از مصدومیت در بازی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بوروسیا دورتموند، دو بازی اخیر سیتی مقابل لسترسیتی و سویا را از دست داده است. این بازیکن 22 ساله که در این فصل 22 گل در تمامی رقابت ها به ثمر رسانده است، در حال حاضر برای بازی شنبه لیگ برتر مقابل فولام هدف قرار داده است، هرچند هنوز مشخص نیست که چند دقیقه بازی خواهد کرد.

گواردیولا در مورد هلند به خبرنگاران گفت: “او خیلی بهتر است. من تصمیم خواهم گرفت که فردا بازی کند یا نه. بازگشت ارلینگ برای ما خبر خوبی است.

عملکرد هلند در این فصل برای سیتی هیجان انگیز بوده است، اما جولیان آلوارز جای هلند را به خوبی پر کرده است و اگر هلند نتواند بازی کند احتمالا آلوارز جایگزین او خواهد شد. سرمربی سیتی درباره ستاره 22 ساله آرژانتینی اضافه کرد: او بسیار جوان است و در این سن می تواند هر روز بازی کند.

منچسترسیتی در 10 بازی خانگی اخیر خود در لیگ برتر پیروز شده و حداقل 3 بار در هر بازی (مجموعا 43 گل) گل زده است. آنها می توانند اولین تیمی باشند که بیش از 10 بازی متوالی خانگی را از زمان استون ویلا بین دسامبر 1930 و سپتامبر 1931 (13 بازی متوالی) برده است.