«خسنام» در داخل ماه رمضان به سریال کمدین تبدیل شد بهبه گزارش ایمنا معاون سیما، این سریال کمدین به نویسندگی محسن کیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علی الکوشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازنویسی فهیمه سلیمانی روایتی زرق و برق دار را انتخاب کنید و انتخاب کنید {داستان} های شیرینی دارد.

در داخل مختصر سریال آمده است: بی خبر به همین دلیل ثواب {کار} تحریف شده، گندم به همین دلیل گندم برو محیط g محیط.

در داخل سریال مشهور هومان حاج عبدالله موقعیت «شهرام» {شخصیت} مهم سریال را ورزشی می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمید لولی موقعیت متفاوتی را ایفا می تدریجی. آمریکا آمریکا شفیع پاپ شهرام را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرام لرستانی در داخل موقعیت «پروین» {مادر} شهرام قرار است به آنها بروند خواهند بود. فریده سپاه منصور موقعیت دوست داشتنی مادربزرگ شهرام را ورزشی می تدریجی. افسون مرد پگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیلوفر راجفر نیز {در این} سریال شناخته شده به عنوان خاله های شهرام به ایفای موقعیت پرداختند.

حتی می تواند عباس جمشدی فر امیر کربلا زاده امیر غفارمنش، سیاوش شرگی پور را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود حضور رابعه مدنی، خسرو احمدی، اکبر سانجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر نمایندگان: مهرداد ضیایی، ساناز سماواتی، محمدرضا داود نژاد، فاطمه شکری، کریم مبتلا، رضا فیضی، شیوا خانیگر، اله جعفری، سیامک ادیب، خطی، فرزاد حاتمیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیدرضا حسینی، پروین ملکی، مهری آقا، پروین ملکی، دیلارم ترکی، محسن گدرزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجید اکبری اکنون نیست بازیگرانی هستند تخصصی ایجاد می کند این سریال گسترده حضور خواهند داشت.

احمد زالیتولید کننده این سریال دانستن درباره فینال داستان ها این سریال پرطرفدار صحبت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشغول ضبط باقیمانده سکانس های {هر} نیمه برای مخلوط بندی آن خواهد شد ها شد. اپیزودها در دسترس بودن. در داخل خیابانی در دید تالار وحدت را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل رستورانی کدام ممکن است عالی راهنمای ارشد مشغول ورزشی است دیوید حیدری را لو می دهیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس به همین دلیل ضبط چند مورد آخر صحنه باقی مانده به همین دلیل {هر} نیمه، بازهم دوباره به تجهیزات گلف سوارکاری می رویم.

وی یکپارچه داد: مونتاژ، دوبله را انتخاب کنید و انتخاب کنید سطوح فنی {کار} به طور در داخل جاری مشارکت در است را انتخاب کنید و انتخاب کنید طبق {برنامه ریزی} پایان یافته انشاالله سریال مشهور در داخل ماه مبارک رمضان به راحتی مهم می خورد. . “

زالی وی تائید کرد: گروه برای ضبط سکانس های پایانی سریال مشهور، برای تصویربرداری پایانی سریال در داخل جوار بارگاه ملکوتی امام رضا (علیه السلام) {راهی} مشهد می تواند باشد.

سریالی به آن اشاره می شود تولید کنندگی احمد زالیکاری به همین دلیل گروه تصاویر حرکتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سریال عالی سیما است تخصصی ایجاد می کند 30 نیمه در داخل عصر های ماه مبارک رمضان ساعت 22:15 را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازپخش آن خواهد شد در داخل ساعت 8:30 را انتخاب کنید و انتخاب کنید 15 روز بعد بازپخش می تواند باشد.

منبع مفید: ارنا