• خلوئه کارداشیان گفت افرادی را تصحیح می کند که دختر واقعی را به جای “قد بلند” صدا می زنند.

  • کارداشیان در مصاحبه اخیر خود با Health گفت: “من می گویم” اوه ، او قد بلندی دارد. “

  • ستاره واقعیت افزود: “من می دانم منظور یک بزرگسال چیست … اما نمی خواهم او این جمله را اشتباه تفسیر کند.”

خلوئه کارداشیان در مصاحبه اخیر خود گفت افرادی را تصحیح می کند که دخترش را به جای “قد بلند” واقعی “بزرگ” می نامند.

این ستاره واقعی به Health گفت که نمی خواهد فرزند سه ساله اش ، که با تریستان تامپسون سابقش صحبت می کند ، نظرات مردم را “سوء تفسیر” کند.

کارداشیان فاش کرد: “وقتی صحبت از True به میان می آید ، من بازی نمی کنم. او بسیار قد بلند است. مردم همیشه می گویند” او خیلی بزرگ است. ” “و من می گویم ،” اوه ، او خیلی قد بلند است. “

بنیانگذار “آمریکایی خوب” ادامه داد: “من سعی می کنم آنها را توصیفی تر کنم.” “من می دانم که بزرگسالان وقتی این را می گویند به چه معناست ، اما من نمی خواهم که او این جمله را اشتباه تفسیر کند.”

کارداشیان همچنین فاش کرد که به دلیل ارتباط خود با غذا و تصویر بدن از True محافظت می کند.

کارداشیان می گوید: “وقتی صحبت از غذا می شود ، من خیلی مسائل داشتم.” “این از یک نفر نبود ، من حدس می زنم فقط از جامعه یا چگونه مردم بدن من را مورد انتقاد قرار دادند.”

این اولین بار نیست که کارداشیان در مورد نبرد خود با پذیرش خود صحبت می کند. در آوریل ، او در مورد عدم امنیت خود صحبت کرد در حالی که از تلاش های خود برای پاک کردن عکس بیکینی ویرایش نشده خود از اینترنت دفاع می کرد.

“به عنوان فردی که در تمام زندگی خود با تصویر بدن مشکل داشته است ، وقتی شخصی از شما عکسی می گیرد که در نورهای بد چاپلوسی نمی کند یا بدن شما را مانند قبل از تلاش زیاد برای رسیدن به این نقطه نمی بیند – و سپس آن را با جهان به اشتراک بگذارید – شما باید از هر حقی برخوردار باشید که بخواهید آن را به اشتراک نگذارید – صرف نظر از اینکه چه کسی هستید. “

مقاله اصلی را در Insider بخوانیددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *