در داخل پینترست به اشتراک بگذارید
متخصصان می گویند حمل {ماسک} صورت همچنان کلیدی جلوگیری از جلوگیری از COVID-نوزده است. گتی ایماژ
  • تحقیقات جدیدترین نمایشگاه ها کدام ممکن است محافظت های محافظت توجه نیز ممکن است علاوه بر این به جلوگیری از جنگ به دلیل انتشار {بیماری} پشتیبانی تنبل.
  • دکتر آنتونی فائوسی ذکر شد کدام ممکن است عینک هر دو محافظت صورت ممکن است علاوه بر این برای مردم انتخاب شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل {مناطق} خاصی اصولاً به دلیل دیگران حیاتی باشد یا نباشد.
  • {در حال حاضر} بیشترین استفاده را ببرید {ماسک} صورت همچنان کلیدی جلوگیری از جلوگیری از COVID-نوزده است.

کل شما اطلاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمار بر مقدمه اطلاعات های به راحتی در دسترس است عموم مردم در داخل زمان تخلیه است. تعدادی از داده ها ممکن است علاوه بر این قبلی باشد یا نباشد. به دلیل وسط کروناویروس ما دیدن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفحه وب به‌روزرسانی‌های اقامت ما را برای به روز داده ها در موضوع کل شما‌گیری COVID-19 دنبال کنید.

{در حال حاضر} مردمی ترین می‌دانند کدام ممکن است {ماسک}‌های صورت هر دو محافظت‌های مواد‌ای مطمئناً یکی مؤثرترین راهی که در آن‌ها تواند به شما کمک کند به کاهش تخلیه COVID-19 هستند.

خوب یادگیری به دلیل آوریل 2020 نمایشگاه ها کدام ممکن است محافظت جهان مطمئناً یکی راهی که در آن های کلیدی برای مهار هر دو تنبل کردن کل شما گیری است.

ولی تجزیه و تحلیل جدیدترین نماد می‌دهد کدام ممکن است می‌توانیم همراه خود آرامش خاطر به دلیل پوشاندن توجه‌هایمان همراه خود عینک محافظت هر دو محافظت صورت، قدمی جلوتر برداریم.

بیش به دلیل 18.6 میلیون نفر جهان به COVID-19 اذیت شدند کدام ممکن است بیش به دلیل 700000 نفر بر تأثیر آن خواهد شد جان شخصی را به دلیل انگشت اطلاعات اند. آمریکا همراه خود چندین ایالت کدام ممکن است پس به دلیل دریافت پذیرش در سطوح بازگشایی، بهبود چشمگیری در داخل اشیا جدیدترین داشته اند، بدترین ملت جهان است کدام ممکن است خرس تاثیر قرار گرفته است.

در طولانی مدت ماه جولای، دکتر آنتونی فائوچی، سرپرست موسسه سراسری واکنش آلرژیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید {بیماری} های عفونی، به ABC News ذکر شد کدام ممکن است شهروندان آمریکا نیاز به جلوگیری از جلوگیری از شیوع اصولاً به دلیل عینک هر دو محافظت صورت استفاده بیشتر از کنند.

بیانیه مطبوعاتی فائوچی این نبود کدام ممکن است عینک نیاز به گزینه جایگزین برای {ماسک} شود، با این وجود در داخل {شرایط} انتخاب شده شناخته شده به عنوان خوب موقعیت دفاعی اضافه شده حرکت می تنبل. متعاقباً ما در موضوع تهدید چه می دانیم؟

آیا قادر هستید SARS-CoV-2 را توسط چشمان شخصی اذیت کنید؟

آ گزارش چاپ شده شده شیفته JAMA Ophthalmology تأیید شد کدام ممکن است COVID-19 ممکن است علاوه بر این توسط توجه منتقل شود.

دکتر متیو هاینز، بیمارستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید متخصص داخل در داخل توسان، آریزونا، ذکر شد: “ما می دانستیم کدام ممکن است که ممکن است یک تهدید در داخل مرحله بیمارستان است.” اگر شخص خاص سرفه هر دو عطسه می‌تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت صورت ندارد، این قطرات می‌توانند وارد غشاهای مخاطی احاطه توجه شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشخاص حقیقی را اذیت کنند.

فائوسی به دکتر جنیفر اشتون، خبرنگار پزشکی ارشد آنلاین ای بی سی نیوز از طریق خوب گفتگوی اقامت اینستاگرامی در داخل ABC News ذکر شد: “بدست آورده اید مخاط سوراخ بینی، مخاط در داخل دهان دارید، با این وجود مخاط در داخل توجه نیز دارید.”

دکتر جوئل اس. شومان، سرپرست وسط توجه Langone سیب بزرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس فاز توجه پزشکی ذکر شد: “{انتقال} توسط توجه بعید است، اگرچه احتمالات ابتلا به COVID-19 با بیرون محافظت توجه فقط در موردً سه برابر اصولاً به دلیل آن خواهد شد است.” در داخل NYU Langone Health.

خواه یا نه نیاز به به عینک بهبود دهیم؟

با این وجود، فائوچی تصریح کرد کدام ممکن است عینک‌های چشمی {نباید} به بعد {ماسک}‌ها بزرگ شوند.

به عنوان جایگزین، اشخاص حقیقی خاصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {مناطق} خاصی وجود دارند کدام ممکن است عینک هر دو محافظت صورت ممکن است علاوه بر این متوسط تر باشد یا نباشد.

توسط می آید تئوری، او می رود به ABC News ذکر شد، عینک‌ها مرحله بیشتری به دلیل دفاع کردن را اضافه می‌کنند، با این وجود {در حال حاضر} معمولاً واقع مفید نمی‌شوند، {در حالی که} {ماسک}‌ها واقع مفید می‌شوند.

{افرادی که} نیاز به عینک را در داخل تذکر بگیرند کسانی هستند تخصصی ایجاد می کند مناطقی همراه خود غلظت بیشتر ویروس اقامت هر دو {کار} می کنند هر دو در داخل موقعیت های عادی {کار} می کنند.

ماه‌هاست کدام ممکن است ما به دلیل پزشکان پزشکی، درمانگران، پرستاران را انتخاب کنید و انتخاب کنید پزشکانی کدام ممکن است مبتلایان را معالجه می‌کنند موظف کرده‌ایم کدام ممکن است به دلیل توجه دفاع کردن کنند، ویژه به ویژه اگر خوب مورد شناسایی شده است هر دو نامشخص باشد یا نباشد. [of COVID-19]هاینز ذکر شد. نیستند کدام ممکن است کل شما نیاز به در داخل کلاه حفاظت باشند، با این وجود معامله بسته به تهدید قرار ربودن کشف نشده آن خواهد شد شدید در حد معقول است. شناخته شده به عنوان خوب ارائه دهنده خدمات بهداشتی کدام ممکن است همراه خود از مبتلایان کووید {کار} می کنم، عینک می پوشم.»

او می رود شناسایی شد کدام ممکن است شرکت ها یکی دیگر مشابه با کارگران خرده فروش های داروها غذایی، داروسازان، هر دو کارمندانی کدام ممکن است همراه خود مصرف کننده گذراندن هستند نیز می توانند به دلیل دفاع کردن اصولاً بهره مند شوند. گفتنی است، این لزوماً خوب هشدار نخواهد بود کدام ممکن است کل شما در حال حاضر نیاز به مشارکت در دهند.

هاینز افزود: “احساس می کنم دکتر فائوچی از آن آگاه است کدام ممکن است دارد چه واقعاً کار می کند.” او می رود حیاتی ترین متخصص را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کنترل بهداشت عادی ما است. چون آن است همراه خود ویروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید نحوه تخلیه آن خواهد شد اصولاً شناخته شده می شویم، واقع مفید هایی را همراه خود توسعه {بیماری} اصلاح کردن کرده ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در موضوع آن خواهد شد اصولاً می آموزیم. در نظر گرفته شده می‌کنم {هر} به دلیل قبلی گاهی به‌روزرسانی واقع مفید‌ها در حد معقول است.»