در روز چهارم شما بیش از حد غذا می خورید یا چیزی دیوانه می خورید.

طبق تجربیات من ، مغز غذا برای عملکرد صحیح ندارد. خواهید دید که احساساتی تر شده اید … همه چیز شبیه پایان جهان به نظر می رسد. با گرسنگی ادامه می دهید (زیرا 600 کالری گرسنه است) ، این از بین می رود و اکنون شما به هیچ چیز علاقه ای ندارید. شما احساس انرژی نمی کنید زیرا انرژی ندارید.

معده شما کوچک می شود. اگر بیش از حد غذا بخورید یا مقدار زیادی مواد مغذی در بدن خود قرار دهید ، دچار سرگیجه می شوید و به نظر می رسد همه چیز برای مدت کوتاهی بعد از غذا می چرخد.

از نظر فیزیکی ، موهای شما نازک شده و در نهایت شروع به ریزش می کند. دوش آب گرم باعث سرگیجه شما می شود و اگر بسیار بد باشد ، حتی ممکن است هنگام حمام کردن بیهوش شوید. ورزش؟ خیر خیلی ضعیفه

در اینجا شروع به فریب دادن خواهید کرد.

اگر ادامه دهید ، در نهایت متوجه خواهید شد که نمی توانید بیشتر روی تخت یا نیمکت خود بایستید و بخوابید.

مغز شما شروع به خاموش شدن می کند. فریب داده می شوید ، ممکن است دچار حملات وحشت شوید ، سرگیجه به جایی که فقط می خواهید در وسط راهرو در مغازه خواربار فروشی بیفتید و استراحت کنید.

این تمام تجربه من نیست ، زیرا فکر نمی کنم مربوط به این پست باشد ، اما اگر تصمیم گرفتید اصلا غذا نخورید – ممکن است دچار تشنج ، حملات قلبی شوید و چون مغز شما بسیار ضعیف است ، شروع به ساختن می کنید. تصمیماتی که برخلاف تمام اخلاق شما باشد. هیچ چیز مهم نیست جز بدن شما یا هر هدفی که باید آن را امتحان کنید.

متأسفم اگر این س questionال شما را پاسخ نمی دهد ، اما امیدوارم این حقایق به شما کمک کند که 600 نگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *